Dark Portal Forum: Оголошення рейдів - Dark Portal Forum

Перейти к содержимому

Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

Оголошення рейдів

#1 Пользователь офлайн   Bunny 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 96
  • Регистрация: 05 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Bunny

Отправлено 05 July 2011 - 16:11

Треба якось скооперувати всіх основних РЛів Альянса (я, Zualar, Teut, ..?), створити одну закриту тему, де ми могли б постити оголошення про ціль та час наступного збору. Бо постійно народ заходить і в talk починає питати у всіх, коли буде рейд. Так буде простіше - по-перше, не буде зайвих запитань (за місяць народ можна буде привчити дивитись на форум), по-друге, можна буде очікувати, що основний онлайн сервера все ж буде підтягуватись у намічений час. Чи функціональністю двигуна цього форума передбачена можливість надачі модераторських прав декільком учасникам до однієї теми?
0

#2 Пользователь офлайн   Jai 

  • Планктон
  • PipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 32
  • Регистрация: 05 July 11
  • ГородКиев
  • Фракция:Обе
  • Имя основного персонажа:Jai

Отправлено 05 July 2011 - 18:08

А ти прикинув кілько крабів із талка заходять на форум?))
Горбатого навіть могила не виправить...
0

#3 Пользователь офлайн   Zabava 

  • Медуза
  • Pip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 17
  • Регистрация: 28 June 11
  • ГородКиев
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Zabava

Отправлено 05 July 2011 - 18:15

А не проще просто в пме обговорить с Зу и Теутом, что и когда собирать?
и сказать потом всем в игре? или чтоб гм зделал как новость дня,
что такого числа в такое время будет сбор цлк 25 гер)
0

#4 Пользователь офлайн   Bunny 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 96
  • Регистрация: 05 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Bunny

Отправлено 05 July 2011 - 18:37

Просмотр сообщенияZabava (05 July 2011 - 18:15) писал:

А не проще просто в пме обговорить с Зу и Теутом, что и когда собирать?
и сказать потом всем в игре? или чтоб гм зделал как новость дня,
что такого числа в такое время будет сбор цлк 25 гер)


1. Навіщо обговорювати? Вони збирають тоді, коли можуть і хочуть зібрати. Головне не збирати в один час, а для цього можна зайти на форум і глянути, хто і коли збирає.
2. Всім у грі сказати - це сказати тим, хто є онлайн. Інші зайдуть і так само почнуть питати - а коли ж рейди?
3. По-перше, обговори це спочатку з ГМами. По-друге, повідомляти можна про рейд і днів за 2-3, в цей час може пройти 5-6 різних рейдів - не жирне повідомлення вийде?

З форумом простіше - коли захотів (навіть коли нема WoW клієнта), зайшов і глянув.

Просмотр сообщенияJai (05 July 2011 - 18:08) писал:

А ти прикинув кілько крабів із талка заходять на форум?))
Горбатого навіть могила не виправить...


Просто пару раз скажемо, щоб заходили, а в talk не будемо відповідати на дурні питання.
0

#5 Пользователь офлайн   Snowblind 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 71
  • Регистрация: 24 June 11
  • ГородКиев/Хельсинки/Берген
  • Фракция:Обе
  • Имя основного персонажа:Snowblind

Отправлено 05 July 2011 - 19:12

Мне Зу сам в скайпик пишет :) Уважает :on_the_quiet2:
Достаточно просто зайти и написать в talk - тогда-то тогда-то будет рейд, так-то и туда-то, РЛ такой-то, вот и всё. Раньше так делали, зачем придумывать велосипед.

0

#6 Пользователь офлайн   Bunny 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 96
  • Регистрация: 05 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Bunny

Отправлено 05 July 2011 - 20:00

Просмотр сообщенияSnowblind (05 July 2011 - 19:12) писал:

Мне Зу сам в скайпик пишет :) Уважает :on_the_quiet2:
Достаточно просто зайти и написать в talk - тогда-то тогда-то будет рейд, так-то и туда-то, РЛ такой-то, вот и всё. Раньше так делали, зачем придумывать велосипед.


Онлайну стає менше. Так будуть всі знати.
0

#7 Пользователь офлайн   Prefect 

  • Амеба
  • Pip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 7
  • Регистрация: 28 June 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Prefect

Отправлено 05 July 2011 - 20:08

Сделайте уже одну большую гильдию Альянса, думаю при сегодняшней ситуации с этим согласятся многие игроки и гильд мастеры. Решится проблема пве контента, и возможно даже, пвп.
Не делайте каких то правил или званий, просто соберитесь. Некоторые могут начать рассказывать про историю гильдии, и прочую требедень... Славные времена старых гильдий уже давно прошли, чахнут все, без исключения. Сделайте себе скриншотов, снимите мувик и /gdisband.
Сделать это просто, достаточно отписаться ГМам основных гильдий, они договорятся и сделают все как надо. Если проблема в том - кто будет всей этой толпой "руководить", можно менять гма каждую неделю, что бы особым людям не было некомфортно.
0

#8 Пользователь офлайн   Woozik 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 69
  • Регистрация: 28 June 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Primavera

Отправлено 05 July 2011 - 20:25

Мурик, был такой опыт на БК - харошего мало )
0

#9 Пользователь офлайн   Bunny 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 96
  • Регистрация: 05 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Bunny

Отправлено 05 July 2011 - 22:21

В ідеалі треба 2 фракції об'єднати в одну. БГ, ОЛО, Арена від цього не залежать. На Гурубаші, на скільки я знаю, - FFA, то і про це турбуватись не варто. Все одно ніхто ні на кого цілеспрямовано не полює.

Я вважаю, що якщо народ повідомити, а особливо активних членів відомих гільдій, всі рано чи пізно будуть заходити і дивитись сюди. Мені адміни так і не відповіли: можна надати право модерації на одну тему декільком особам?
0

#10 Пользователь офлайн   Jai 

  • Планктон
  • PipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 32
  • Регистрация: 05 July 11
  • ГородКиев
  • Фракция:Обе
  • Имя основного персонажа:Jai

Отправлено 05 July 2011 - 22:29

З приводу одної гільди я вже давно говорив, але хтось послухав? Правильно - ні.
Всі сидять на старих, як хтось говорив "нажитих місцях" і йти звідти не хочуть... Тому маємо те, що маємо.

Моя думка - на форум ніхто лазити не буде.
0

#11 Пользователь офлайн   Bunny 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 96
  • Регистрация: 05 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Bunny

Отправлено 05 July 2011 - 22:35

В мене була думка створити гільдію з назвою The PvE Guild, і я питав людей на предмет готовності в неї вступити - ніхто не проявив цікавості. Ну я і не витрачав свого часу і грошей. Якщо хтось погодиться - будь-ласка, можна якось розпочати рухатись в цьому напрямі. Але знову ж таки - це моя ідея зібрати чистих ПвПешірв 80их рівнів. Мало хто є чистим ПвПшером, як я. А збирати абсолютно всіх людей у купу - який сенс, для цього є канал talk.
0

#12 Пользователь офлайн   Soichiro 

  • Планктон
  • PipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 22
  • Регистрация: 30 June 11
  • Фракция:Обе
  • Имя основного персонажа:Soichiro

Отправлено 06 July 2011 - 12:17

Наф 1 гільдія? чисто для спільного чату? так є той самий talk, різниця тільки в тому що він буде не зеленого кольору
0

#13 Пользователь офлайн   Jai 

  • Планктон
  • PipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 32
  • Регистрация: 05 July 11
  • ГородКиев
  • Фракция:Обе
  • Имя основного персонажа:Jai

Отправлено 06 July 2011 - 14:05

Різниця в тому, що у повідомленні дня буде висіти дата рейду і відсутня купа недотролів з талку.
0

#14 Пользователь офлайн   Bunny 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 96
  • Регистрация: 05 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Bunny

Отправлено 06 July 2011 - 15:20

Хто за об'єднання двох фракцій? На Арену/БГ/ОЛО це ніяк не вплине (навіть краще буде - агітувати та координувати можна буде одразу обидві фракції). Зате топрейдери орди зможуть ходити з топрейдерами з альянсу. Може нарешті Ліча хоч на 25 н подолали б.

А якщо говорити про гільдію, то давайте конструктивніше - які правила прийому і хто готовий буде до неї приєднатись? Від себе скажу, що Dragon Claw цілком можливо і піде на таке, але щодо Skywall, Force of Light, Devine Avengers, Bravehearts та Гвардия Тьмы (що є основними 5ма гільдіями) нічого сказати можу. Скоріше за все вони на це просто не підуть.
0

#15 Пользователь офлайн   Jai 

  • Планктон
  • PipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 32
  • Регистрация: 05 July 11
  • ГородКиев
  • Фракция:Обе
  • Имя основного персонажа:Jai

Отправлено 06 July 2011 - 16:33

Мені поф куди чапати, я хочу рейдити. А відображення гільдій у мене все-рівно вимкнене.

Учасники тих гільдій наївно думають, що "гільдії" все ще є.
0

#16 Пользователь офлайн   Anuta 

  • Лягушка
  • Группа: GM
  • Сообщений: 125
  • Регистрация: 29 June 11
  • ГородЛуганск
  • Фракция:Обе
  • Имя основного персонажа:Anuta/Анюта

Отправлено 06 July 2011 - 20:43

Просмотр сообщенияPrefect (05 July 2011 - 20:08) писал:

Сделайте уже одну большую гильдию Альянса, думаю при сегодняшней ситуации с этим согласятся многие игроки и гильд мастеры. Решится проблема пве контента, и возможно даже, пвп.
Не делайте каких то правил или званий, просто соберитесь. Некоторые могут начать рассказывать про историю гильдии, и прочую требедень... Славные времена старых гильдий уже давно прошли, чахнут все, без исключения. Сделайте себе скриншотов, снимите мувик и /gdisband.
Сделать это просто, достаточно отписаться ГМам основных гильдий, они договорятся и сделают все как надо. Если проблема в том - кто будет всей этой толпой "руководить", можно менять гма каждую неделю, что бы особым людям не было некомфортно.


Подерживаю, мне кажется это наиболее оптимальный вариант.

По поводу форума, слишком мало народа сейчас сюда заходит. Раньше было и на серве народа больше, и собственно на форуме, а сейчас, серв вымирает - кто-то на отдыхе, кто-то перешел, или забил... Увы, но проект медленно, но верно умирает. :(


#17 Пользователь офлайн   Bunny 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 96
  • Регистрация: 05 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Bunny

Отправлено 06 July 2011 - 23:06

Треба щось робити. Бо інколи збирається рейд з 25 чоловік півтори години, половина з яких краби, які не тільки нічого не вміють, але і категорично відмовляються чомусь вчитись (наприклад, жрець Альянсу з ніком Пристрасна, який у ЦЛК 10 н/г, будучи єдиним вільним РДД, категорично відмовився контролити калюжі, бо бачте це негативно вплине на його ДПС). Більшість людей не знають тактик і категорично відмовляються піти почитати чи хоча б відео подивитись - їм все має РЛ пояснити. І толку від пояснень - у 90% випадках все одно ніхто нічого не виконує. Треба якось зробити так, щоб нормальні гравці ходили разом з нормальними гравцями, а краби з крабами - тоді рейди нормальних гравців стали б ефективнішими, а крабам би доводилось напружитись, щоб досягти хоч якогось результату. Або валити звідси треба, що більшість і робить.
0

#18 Пользователь офлайн   Soichiro 

  • Планктон
  • PipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 22
  • Регистрация: 30 June 11
  • Фракция:Обе
  • Имя основного персонажа:Soichiro

Отправлено 07 July 2011 - 10:15

Просмотр сообщенияBunny (06 July 2011 - 23:06) писал:

наприклад, жрець Альянсу з ніком Пристрасна, який у ЦЛК 10 н/г, будучи єдиним вільним РДД, категорично відмовився контролити калюжі, бо бачте це негативно вплине на його ДПС

хз як в рейдах альянсу, але деякі РЛ самі провокують таку поведінку ДД, коли дають рол тільки для 10-тки топ дпс
соре за оффтоп
0

#19 Пользователь офлайн   Bunny 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 96
  • Регистрация: 05 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Bunny

Отправлено 07 July 2011 - 10:28

Просмотр сообщенияSoichiro (07 July 2011 - 10:15) писал:

Просмотр сообщенияBunny (06 July 2011 - 23:06) писал:

наприклад, жрець Альянсу з ніком Пристрасна, який у ЦЛК 10 н/г, будучи єдиним вільним РДД, категорично відмовився контролити калюжі, бо бачте це негативно вплине на його ДПС

хз як в рейдах альянсу, але деякі РЛ самі провокують таку поведінку ДД, коли дають рол тільки для 10-тки топ дпс
соре за оффтоп

Правило топ 10и може діяти тільки на Саурфангу та Gunship, бо в нас вони манекенові і всі тупо можуть стояти і вливати. Повторюсь - то була десятка.
0

#20 Пользователь офлайн   Bunny 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 96
  • Регистрация: 05 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Bunny

Отправлено 07 July 2011 - 23:12

РС 25 гер альянс вже пройшов)
0

Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей