Dark Portal Forum: Начало раковства - Dark Portal Forum

Перейти к содержимому

Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

Начало раковства тут пишем кто как начал шпилить в вов

#1 Пользователь офлайн   lobziniti 

  • Микроб
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 2
  • Регистрация: 28 June 11
  • Фракция:Орда
  • Имя основного персонажа:lobziniti

Отправлено 08 September 2011 - 00:48

И так пасаны(и девачки)! поскольку (к сожаленю) жизнь на нашем серве мягко говоря замерла :( а комунити у нас класное, чтобы нетерять так сказать контакт остается разве шо создавать дурные темы на форуме.
Хотелось бы узнать у пользователей нашего дарк портала как же Вас угораздило то начать задротить в ВоВку (нешарю была ли такая тема ранше ,проверять на старом форуме нехочу так что еси чо надеюсь невлом будет написать еще раз)

Начну с себя жеж) насколько мне неизменяет память узнал я про вов еще во времена школоло дето в класе так восьмом наверно точно сказать немогу) кароче мой кориш (на атлантисе играл под ником Kawtor мб кто помнит B)) ) сказал шо есть типа мего игра нереально крутая де все можна (ПРОСТА ВСЕ НАХ :excl:) кароче пашли мы в нее шпилить в комп клуб тринити тот шо в КПИ был ранше ( компов у нас тада небыло гг, за интернет я ваще молчу)первым моим персом (хтоб мог подумать !!!!) был хуман паладин хаха!!! прокачаный до 13 лвл в класике на пиратке это было впалне ок) помню еще как выбирал среди серого шмота тот шо больше армора давал))))) патом мы поняли шо арда канешно круче и сделал я орка шомана каторый был прокачан тож до лвл 15 дето :) Потом както забили (учеба бухло бабэлы все дела :D ) Потом када у меня появилсо интернет я в локалке дето наткнулсо на вов напомнил друганам своим (Kawtor и Grifin он же Sidious) шо мол вов круто еба! го шпилить :D И пошли мы ганять на атлантисе (я ШОМАНОМ естественно B) )патом там начались всякие разные бока и мы переехали нехилой толпой :aggressive: на дп где и шпилим по сей день :wacko:
От такая грусная история чо)

надеюсь народ поддержит мои начинания и поделица своими увлекательными историями ^_^
1

#2 Пользователь офлайн   Soichiro 

  • Планктон
  • PipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 22
  • Регистрация: 30 June 11
  • Фракция:Обе
  • Имя основного персонажа:Soichiro

Отправлено 08 September 2011 - 09:24

На ВоВ підсадив друг (Фун), діло було десь на початках бека. + в нас обох зявився інет, якщо це говно тоді так можна було назвати - зв'язок нового покоління 3джі people.net, з яким пінг нижче 600 був чимось з розряду фантастики. Але все-таки в онлайн з тим ним можна було вийти і захотілося попробувати щось новеньке - онлайн ігри. В Макса тоді вже була парочка знайомих воверів, ази вони йому розтолкували, все інше він тиждень-два вчив по форумах-гайдах і т.д., поки чекав клієнт на дисках. Так що я все про вов взнавав вже від нього і воно мене тож затягнуло. Так ми пішли качати рог на Каражан еу. Там я пограв мб 2 місяці і забив проплачувати БК, так і залишивши рогуя 60 лвлом х) Макс же грав чуть довше, але... ладно, не буду залазити в його історію, потім мож сам толкне :rolleyes:
через парочку місяців ми двоє пішли *покоряти* атл. До того наслухався, що вов на піратках це як анонізм в жестяних рукавичках... але це все-таки було безплатно і я нічого не втрачав, так що качав там друльку. І коли тільки-но викачав і почав мінімально фармити шмот, ходити в героїки, вийшов мать його ВоТЛК. Так я з Максом попав на дп як на одну з перших більш-менш робочих ЛК-піраток, ще й українську (питання пінгу, тоді стояло на 1-му місці). І Фун, який вже прощупав ЛК на офі, викачав ДК, а я за його рекомендацією взяв воїна світла і знайшов себе, гг :lol: . Так що прийшли ми сюди якраз в перші дні після останнього вайпу чарів десь в середині січня. Мені все було простіше, бо я йшов вже по протоптаній стежці після Макса і знав де і як краще качатися, тому до 75 лвла прийшлося фармити аути, оскільки робочість квестів Норта була ~10%. І памятаю свій лютий баттхерт на квесті http://wow.dport.com...?quest=12164... півдня довбався в нього (таки норм ввійшов в роль паладіна ;) після чого забив на дп десь на півроку і качав шамана на ровно... Десь через півроку повернувся назад на дп, докачав чара і паладінив вже тут) Тут і ходив в перші рейди і на перші арени (аж страшно згадувати :hating: ). Це все було ретріком, а потім в 1 чудовий день дп перейшов з мангоса на трініті і джаджменти пала били по 500, по причині чого я попробував пограти холіком і тільки тоді пішов прогрес :on_the_quiet2:
0

#3 Пользователь офлайн   Bunny 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 96
  • Регистрация: 05 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Bunny

Отправлено 08 September 2011 - 10:57

Ну ДП - єдина піратка, на якій я дійсно грав (викачав персонажів вище 20ого лвла). Почав я грати вже з ЛК, вже з нормальним інтернетом рік чи два роки тому. Просто вирішив спробувати ВоВ, оскільки мої однокурсники його багато обговорювати - мені стало теж цікаво. Вони грали на БК на Внеті. Що цікаво - ВоВ мені одразу сподобався, графікою і інтерфейсом. Зручно, вміру просто і вміру складно. З того часу спробував багато безкоштовних онлайн ігор (Руни, Аллоди, Ласт Хаос...) - всі вони поруч з ВоВом не валялись. Мабуть в Рунах я протримався найдовше - але той ПвЕ мене вбив просто. Щоб пройти данж для 30ого лвла треба як мінімум взяти з собою двох 60-70их, моби ваншотять і постійно респауняться в данжі. Може по дорозі на вихід за спиною з'явиться моб і вбити. Єдине - не пробував Lineage і щось бажання нема - чув про систему левелінгу і можливість даунлевелу. Але це я вже відійшов. На ДП качав воїна з ніком Machiavelli. Що цікаво - качався весь час в танкоспеку, а не фьюрі. Викачав до 70ого лвла і забив... На довго забив. У ВоВ повернувся через брата - він викачав собі персонажів і почав рейдити. От рейди мене і зацікавили, бо до цього я тільки левелився, а що там буде далі на 80ому лвлі я уявлення не мав. Чомусь сідати і вивчати, що там за скілли у мого вара були та згадувати мені стало лінь. Вирішив зробити нового і поступово з лвлом його опановувати. Згадав, що в той момент, коли я качав вара, паладин вважався імбовим класом, і вирішив качати паладина. Почав качатись в протоспеку, але потім змінив на ретро. Викачав паладина до 80ого лвла, якщо чесно, десь разів в 10 швидше ніж вара до 70ого, але тут факторів багато. На даний момент знову качаю паладина на оффі у протоспеку (64 лвл), але це вже Ката і то зовсім інший паладин. Заходжу сюди порейдити (там мені ще рейди недоступні) і розслабитись - тут танкую одним макросом, там я танкую руцями. Витанчив абсолютно всі данжі классіку, тепер танчу БК - надолужую все, що пропустив.
0

#4 Пользователь офлайн   Gunshots 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 95
  • Регистрация: 30 June 11
  • Фракция:Орда

Отправлено 09 September 2011 - 14:03

Часть моей вов-биографии (!!!!) уже расказал Сойчи. Сперва увидел у знакомого вовера ВоВ, после установки инета моментально поставил себе ЭТУ НЕРЕАЛЬНУЮ ДИЧЬ! ТАМ МОЖНО БЫЛО БЕГАТЬ ПРЫГАТЬ И КРЫТЬ РУССКИМ МАТОМ НИЧЁ НЕ ПОДОЗРЕВАЮЩЕЕ АНГЛОЯЗЫЧНОЕ КОМЬЮНИТИ!(офф. сервер Karazhan EU), но условия для игры были мягко говоря ху*вые, т.к. я сидел с отличного провайдера People.net и пинг всегда был красненький а в инстах на 10\25 ппл меня выбивало при пулле босса. Потом забил, и както случайно поставил клиент вова и выкачал чара на атле, это был конченый ферал друид с владельцем, играющим с 600+латенси, забил. Гдет потом я решил посмотреть ЛК контент и в день релиза ЛК проплатил акк (чар на офе был 70й), посмотрев контент и поняв, что игра с 600+ латенси это как ковырять в жопе сковородкой я благополучно забил, пока не зашёл на дп, там пинг был чуть пониже, около 500-600, но както более играбельно. Выкачав себе ДК я немного помахал синими кулаками и синими топорами (с5-с6) и забил х*й на это убожество, (на самом деле из-за моего инета и из-за того что я слоупок я не мог сбивать касты) и пересел на хил классы, первый мой хил класс был рестошаман, им можно было геить колонны и в сцаной синьке жить под довольно одетыми чарами, что вызывало лютую попаболь (ТИ СЮДА ПРИШОЛ ДРАТЦА ИЛИ БЕГАТЬ?!!!!11111ПИДАРЫ ЛОХИ!!!11)
у этих самых парней (не удивительно что большинство были ретри палами или дк). Чуть позадрачивав разные классы играл арену на дп, но ,к сожалению, дп как Ленин (скорее мёртв, чем жив) и я перебрался на другой сервер, где играю феральчиком. Но это уже совсем другая история..
http://i.piccy.info/i7/e1b094e8d84f52a268c61903abcbe1df/1-2-303/63049479/lizah_800.jpg
0

#5 Пользователь офлайн   Валентин 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 99
  • Регистрация: 23 August 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Такового нет

Отправлено 09 September 2011 - 17:44

Не совсем ясна тема, то ли как начал играть в ВОВ, то ли как начал играть на ДП ?
0

#6 Пользователь офлайн   Gunshots 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 95
  • Регистрация: 30 June 11
  • Фракция:Орда

Отправлено 09 September 2011 - 18:03

who cares?
0

#7 Пользователь офлайн   Валентин 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 99
  • Регистрация: 23 August 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Такового нет

Отправлено 09 September 2011 - 18:03

Поведаю свою историю...
Жил-был паренёк 17-ти лет. Жил в общем-то нормально и играл в Warcraft 3 по Интернету, но однажды ему надоела 2D графика, однотонные цвета и карты и ему захотелось чего-то большего, чего-то чтобы раскрывало весь потенциал кибернетики того времени. Предварительно полюбив игру Warcraft и узнав, что создателем игры WOW являются одни и те же люди, решил скачать эту игру. Скачав и установив руководствувался по тому принципу, по которому руководствуется большинство из нас, кто наивно полагает что чем выше на сервере онлайн, тем лучше сам сервер ( мол, раз там много людей, значит им видней ). Оговорю сразу, что первым сервером был не ДП, я даже названия его не запомнил, помню лишь что ЛК тогда ещё не было но суть не в сервере, а в том, что я впервые познакомился с WOWом... Но удовольствие длилось недолго: так как воинская повинность несёт в нашей стране принудительный характер, пришлось идти в армию. Но WOW всё никак не мог выбросить из головы, именно он коротал холодные и тёмные ночи в нарядах B). Ещё был момент что от одного из сослуживцев я узнал что уже вышел ЛК и в результате играть в WOW захотелось ещё больше. Вот поэтому при демобилизации голова у меня была забита лишь мыслишками о WOWe, а не мусором вроде "побухать, погулять" и прочее... В результате я опять доверился "его величеству онлайну" при выборе серва, и попал на некий белорусский сервер ( название не указываю из этических соображений ). Сервер был уже на ЛК, и поиграв и прокачав 2-ух персонажей, я уже более плотно ознакомился с миром WOWа. Но сервер, несмотря на свой высокий онлайн, имел кажется всего одного Гма, цензуры не было и в чате то и дело приходилось читать бредовый повторяющийся текст недозревших личностей. Плюс в последнее время обычным явлением стали дисконнекты и откаты, к тому же возникла "задержка"( кто играет в Warcraft 3 поймёт ). В результате вдоволь насытившись бешенной конкуренцией среди проф, высоким онлайном и неадекватными игроками, я решил слушаться веления не своего разума, а гайда, написанного игроками поопытней. По сути он гласил, что для познания профессиональных азов WOWа необходимо начинать с севрера с небольшим онлайном, а учитывая что и слушать бред своих соотечественников всё же приятней, чем бред белоруссов и русских, я решил убить одной пулей двух зайцев, и выбрал серв с небольшим онлайном да ещё и украинский. До сих пор ещё не пожалел о своём выборе, и счиитаю что сделал его правильно, хоть и не достиг предела, он и не был моей целью, потому что я считаю себя весьма хорошим игроком в WOW и благодарен серверу ДПорт и Администрации за то, что дали возможность общаться с WOWом на ты.
P.S. Спасибо за внимание.
0

#8 Пользователь офлайн   браток 

  • Медуза
  • Pip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 13
  • Регистрация: 28 July 11
  • Фракция:Орда
  • Имя основного персонажа:Lazeil

Отправлено 09 September 2011 - 18:41

Ну що сказати по темі, почав грати 5 років тому(а конкретніше присадив дружбан дитинства) ще на бк але на іншому сервері)) коли був рейд в бт я загрив увесь треш у кімнаті і бильше на тмоу серві неграв. Потім був серв 3.0.9 баганий до чертиків :diablo: (адміни забили на серв він и посипався оналйном, а потім взагалі закрили його). З 2008 року гнаю на Dark Portalі.Нас гыльдыєю перекинули сюди.Так почав крабувати був нубом ніхто в рейди небрав навіть, дезким посварився мене ненавиділи в період 3.3.1 -3.3.2.З апдейтом цЛК якось все втряслось почали грати розкручуватись))) Ось така історія...можна більше написати було, але навіщо. :angel:
0

#9 Пользователь офлайн   Wood 

  • Амеба
  • Pip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 8
  • Регистрация: 28 June 11
  • Фракция:Орда
  • Имя основного персонажа:Micky (Wood)

Отправлено 09 September 2011 - 22:11

эээ меня в 9 класе задолбало что друг невыходил наулицу потому что задротил в эту дичь, ну и я скачал и перестал выходить xDD первый перс был само-собой пал (кого этим удивишь) потом добрый гектасупруме продал мне хунта...
друг Mectb (Fisti) кто помнит...
0

#10 Пользователь офлайн   Unknown 

  • Амеба
  • Pip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 5
  • Регистрация: 28 June 11
  • Фракция:Орда
  • Имя основного персонажа:Unique

Отправлено 10 September 2011 - 07:57

Просмотр сообщенияWood (09 September 2011 - 22:11) писал:

потом добрый гектасупруме продал мне хунта...

БАН!!111

Просмотр сообщенияWood (09 September 2011 - 22:11) писал:

друг Mectb (Fisti) кто помнит...

ещё бы не помнить его)

по сабжу,первый серв на котором я начал играть это был ДП.Подсадил кореш,сказал клёвая игра и тд.Начинали мы играть где-то в середине БК.Первый перс был БЭ Маг :sarcastic_hand: с 20-го лвла взяли в гильду Army of Darkness,клёвая гильдия была ^_^ Поиграв какое-то время на ДП,решил попробовать себя на других серверах с большим онлайном и высокими рейтами на кач(мне казалось что такие сервера покруче будут,но я глубоко ошибался :D ).В итоге вернулся снова на ДП где-то на 3.1.3 и шпилю до сих пор ))Лучшей пиратки ещё не видел.
0

#11 Пользователь офлайн   Pan 

  • Планктон
  • PipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 30
  • Регистрация: 28 June 11
  • ГородЛьвів
  • Фракция:Орда
  • Имя основного персонажа:Pandorium

Отправлено 10 September 2011 - 10:52

Ну почав я іграти з 3.0.9. Підсадив на цю "іглу" :lol: брат (нік був Lootik, правда до того іграв шоманом Simpo та друлькой Ex).
Каже: "Рус ет мега-бла-бла-бла ігруля, го поіграєм", ну я звісно попробував. Першим моїм персом був не пал :lol: , а трольський хунт (раком був таким, що слів не передати :sarcastic_hand: ). Правда пізніше попробував поіграти палом, і хто би міг подумати шо мене втягнуло іграти палом :sarcastic_hand:. Першой гільдой було, як і у Анка - Army of Darkness. Народ там був чудовий, помагали, розказуваши шо да як. Правда часи ті пройшли, і тепер маєм шо є.:( Ну вот така історія ^_^

0

#12 Пользователь офлайн   Snowpard 

  • Моллюск
  • PipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 51
  • Регистрация: 28 June 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Snowpard

Отправлено 10 September 2011 - 12:41

Усе почалось з того, що мій друг, з яким ми вчилися разом з першого класу та сиділи за однією партою (вар Serazver), якось сказав мені, що є така файна гра, як ВоВ (тоді тільки-тільки почав поширюватися інтернет серед населення). Він дав мені диск (то був початок БК) і я записав гру. Почали ми грати на Атлантісі РП. Першим (і єдиним) моїм чаром був і є хуман маг. Мені дуже повезло з гільдією, в якій я був, і з людьми, з якими я там грав. Вони навчили мене багатьом речам та прищепили любов до ПвП. Пам'ятаю свою першу зустріч з ординцем (таурен біля Златоземья, клас тоді ще не розрізняв :)), перше ПвП з фералом в Степях, походи на Огри на 14 лвлі, масс ПвП в Танарисі, Буті Бей, Кабестані... Ех... То були золоті часи... Годрик, Кседос, Зейн, Овен, Сільвербек... Легендарні люди та ніки. З більшістю я спілкуюся і досі.
Качав перса довго, ну дуууууже довго (причиною було те, що я був онлайн максимум годинку раз в два-три дні). Потім РП сервер закрили і я трансфернувся на ДП, де й граю по цей час)

0

#13 Пользователь офлайн   Джеро 

  • Микроб
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 1
  • Регистрация: 05 July 11
  • ГородЛьвів, Мадрид
  • Фракция:Обе
  • Имя основного персонажа:Solarplexus

Отправлено 12 September 2011 - 18:03

Почав грати з БК на серві Наш Вов))) докачався хантом до 61 лвл і перейшов на ЛК на мерлін вов де почав качати рогу...качнув до 30 лвл і забив на вов на пів року, поки літом брат (romat) найшов ДП..сам пограв він не довго, а я почав грати тут за рогу (jero). Вчився грати довго))) першою гільдією була - Dead Star (Bliss, Endround, Харытя)) саме вони першими мені відкрили очі на вов) ніяк не міг норм піднятись на арені, поки не найшов пріста шп Powermetal...з ним і почались перші успіхи))) потім він забив на вов (як виявилось ненадовго))), але я продовжував грати...спроби взяти шапку не увінчались успіхом і я забив))!!! потім написав у скайп powermetal виявилось що він грає на іншом серві, потім туди перейшов і я...чесно сказати той серв - ГАМНО...половина скілів не пашуть або пашуть некоректно(((...граю зараз з ним, взяли шапку, наплечі і все шо можна))...якшо б на ДП був онлайн хоча б 300+ ОБОВ'ЯЗКОВО б повернувся, але це напевно щось з розряду фантастики( , але тим неменше я вдячний ДП...на цьому серві я найшов друзів, навчився грати і просто весело проводив тут час))
0

#14 Пользователь офлайн   Soichiro 

  • Планктон
  • PipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 22
  • Регистрация: 30 June 11
  • Фракция:Обе
  • Имя основного персонажа:Soichiro

Отправлено 12 September 2011 - 19:42

оу, про гільду забув) Починав в Presence of shadow, все ок було... Але потім коли ГМ (Найс) не зявлявся довгий час гільда скотилася в говно і розпалася :( Потім вже була окрема закрита гільдія Simlicity в часи Ульдуара, Фун був ГМом. А далі вже ми обєдналися з Шамичем і Дрегонсами для спільних 25 ппл рейдів на ИК і Оніксію ^_^
0

#15 Пользователь офлайн   Джеро 

  • Микроб
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 1
  • Регистрация: 05 July 11
  • ГородЛьвів, Мадрид
  • Фракция:Обе
  • Имя основного персонажа:Solarplexus

Отправлено 12 September 2011 - 21:55

А ні першою була Betrayers (якось так хD правда посидів я там до лвл так 40 =!
0

#16 Пользователь офлайн   Bunny 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 96
  • Регистрация: 05 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Bunny

Отправлено 12 September 2011 - 22:27

Просмотр сообщенияДжеро (12 September 2011 - 21:55) писал:

А ні першою була Betrayers (якось так хD правда посидів я там до лвл так 40 =!

Зрадив зрадників. :)
0

#17 Пользователь офлайн   Валентин 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 99
  • Регистрация: 23 August 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Такового нет

Отправлено 12 September 2011 - 23:17

Просмотр сообщенияBunny (12 September 2011 - 22:27) писал:

Просмотр сообщенияДжеро (12 September 2011 - 21:55) писал:

А ні першою була Betrayers (якось так хD правда посидів я там до лвл так 40 =!

Зрадив зрадників. :)

Да нормально, у них так принято... :D
0

#18 Пользователь офлайн   Джеро 

  • Микроб
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 1
  • Регистрация: 05 July 11
  • ГородЛьвів, Мадрид
  • Фракция:Обе
  • Имя основного персонажа:Solarplexus

Отправлено 13 September 2011 - 11:04

Просмотр сообщенияВалентин (12 September 2011 - 23:17) писал:

Просмотр сообщенияBunny (12 September 2011 - 22:27) писал:

Просмотр сообщенияДжеро (12 September 2011 - 21:55) писал:

А ні першою була Betrayers (якось так хD правда посидів я там до лвл так 40 =!

Зрадив зрадників. :)

Да нормально, у них так принято... :D

хех
0

#19 Пользователь офлайн   Eazy 

  • Планктон
  • PipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 30
  • Регистрация: 02 July 11
  • Фракция:Орда

Отправлено 13 September 2011 - 11:58

а йа играю на гармошке у прохожих на виду :hi:
0

Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей