Dark Portal Forum: Наша песня хороша...ну вы поняли - Dark Portal Forum

Перейти к содержимому

  • 3 Страниц +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

Наша песня хороша...ну вы поняли Вернёмся к поднятию онлайна на серве

#41 Пользователь офлайн   Gunshots 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 95
  • Регистрация: 30 June 11
  • Фракция:Орда

Отправлено 22 July 2011 - 14:10

Просмотр сообщенияФайр (22 July 2011 - 11:11) писал:

Что у других есть? Ты видел?
А чем мой пост неадекватен и противоречит посту Брима?

У других есть ката, да видел - говнище, но ты забыл какой ЛК был вначале?) Брим написал - да стоит готовится хотя бы или узнавать, а ты слишком катигоричен. Мне лично не нужна ката, я в основном играю не тут, я просто считаю установку каты хорошей идеей. Как сказал там Алес выше - от фарма цлк, уже тошнит, и народ потихоньку будет сваливать, потому что альтернативных способов времяпровождения нету.
0

#42 Пользователь офлайн   Файр 

  • Администратор
  • Группа: GM
  • Сообщений: 64
  • Регистрация: 23 June 11
  • Фракция:Орда
  • Имя основного персонажа:Fireball

Отправлено 22 July 2011 - 16:54

Просмотр сообщенияGunshots (22 July 2011 - 14:10) писал:

У других есть ката, да видел - говнище, но ты забыл какой ЛК был вначале?) Брим написал - да стоит готовится хотя бы или узнавать, а ты слишком катигоричен.

Где я написал, что каты у нас не будет?
"Як не дочує, то збреше.."

Просмотр сообщенияGunshots (22 July 2011 - 14:10) писал:

Мне лично не нужна ката, я в основном играю не тут, я просто считаю установку каты хорошей идеей.

Так в чем вопрос? Ты предлагаешь поставить очередной Ололо-Школоло МегаФан сервер? Смысл, если его поддержки нет, а нытья "почините квесты,спелы,данжи" на форуме будет 100500 постов.
Я еще на старом форуме писал - будет что-то толковое - поставим.
М.б. надо было начинать не с "а давайте поставим кату", а с "есть ли норм ката, чтоб нам поставить?", тогда бы разговор другой был.

#43 Пользователь офлайн   Devil 

  • Медуза
  • Pip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 13
  • Регистрация: 03 July 11
  • ГородКиев
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:BeZil

Отправлено 22 July 2011 - 18:28

Просмотр сообщенияФайр (22 July 2011 - 16:54) писал:

М.б. надо было начинать не с "а давайте поставим кату", а с "есть ли норм ката, чтоб нам поставить?", тогда бы разговор другой был.

Смысл спрашивать, если её точно нету О.о
0

#44 Пользователь офлайн   Woozik 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 69
  • Регистрация: 28 June 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Primavera

Отправлено 22 July 2011 - 19:31

Народ ждет готовое, уже исправленное, когда на офе будет какой-то очередной патч (аддон) типа 5.*.*. тогда придет к нам Ката )
0

#45 Пользователь офлайн   Zabava 

  • Медуза
  • Pip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 17
  • Регистрация: 28 June 11
  • ГородКиев
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Zabava

Отправлено 22 July 2011 - 19:31

есть предложение, нравится или нет , но всеже , можно пробнуть поставить 2-й реалм, сервачок фан лк подобие "AT" + зделать рекламку (баннер) что - тогда то тогда, открывается новый фан сервер и тп и тд =) я думаю на фане можно хорошо онлай поднять, бо немногие любят например лоу рейти .. =)
0

#46 Пользователь офлайн   Alesao 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 92
  • Регистрация: 28 June 11
  • ГородОстрова Эхо
  • Фракция:Орда
  • Имя основного персонажа:Alesao

Отправлено 22 July 2011 - 19:43

Просмотр сообщенияZabava (22 July 2011 - 19:31) писал:

есть предложение, нравится или нет , но всеже , можно пробнуть поставить 2-й реалм, сервачок фан лк подобие "AT" + зделать рекламку (баннер) что - тогда то тогда, открывается новый фан сервер и тп и тд =) я думаю на фане можно хорошо онлай поднять, бо немногие любят например лоу рейти .. =)

/admin mod on да ну, вы че у вас 7 пятниц на неделю, то вам одно то вам другуе, определитесь уже, лучше ждать пока народ сам прийдет и увидит какой у нас имба клёвый сервак /admil mod off
0

#47 Пользователь офлайн   Sickness 

  • Моллюск
  • PipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 52
  • Регистрация: 29 June 11
  • Фракция:Обе
  • Имя основного персонажа:Overkill

Отправлено 24 July 2011 - 01:02

ЛК,ну ЛК в плане пвп например мне не надоел,но пвп не на ДП,а на других более крутых серверах.База ДП,его работоспособность отличная,но мы никуда не продвигаемся.
Если уже на то пошло,лучше "ОЛОЛОЛО нирабочая КАТАКЛИЗМА" чем "AFK в ДАЛАРАНЕ,сброс КД,ПИУ ПИУ ЦЛК,АФК В ДАЛАРАНЕ" народ до 80 сможет спокойно играть как на ЛК,а на 85 просто посмотреть что такое катаклизм,играя на оффе,скажу прямо он интересный в плане ПВЕ,даже очень.Поставить рейты х5-х10 для кача,апнуть х на репу/х на дроп и спокойно потихоньку играть на катаклизме и забыть что такое ЛК.
Я рад бы вернутся на ДП,но увы он умер в плане пвп,а пве меня давно уже не привлекает.

Банни что до тебя,если ты до такой степени мозговитый,помоги ДП,стань его программером и помагай Лайто,это будет рывок,а не твой вайн на форуме,что ОМФГ есть сервер какойто там пасаны окейные все сами фиксят.
Лайто не успевает делать все сам,это уже давно можно было понять.
Далее ты уперся в пве,а знаеш не все люди любят пве,потому надо брать основу Близарда оффлайк с учетом пвп/пве сторон,а не делать с сервера тупую пве машину.

Бриму привед:Р
1

#48 Пользователь офлайн   Destor 

  • Микроб
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 0
  • Регистрация: 25 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Destor

Отправлено 25 July 2011 - 09:17

Перечитав всю тему зрозумів шо в сервера є деякі проблеми з онлайном. Сервер вроді не поганий але для початку по темі.
Пишу з якими проблемами я зіткнувся коли знайшов ваш сервер.
Для початку: коли я шукаю сервер спочатку заходжу на сайт, дивлюся рейти і тому подібні речі. Створив перса думаю розпитаю про сервер людей. Як і на багатьох сервах тут для спілкування встановлений якийсь мінімальний лвл, в даному випадку щоб написати в пм потрібно 10лвл. Думав напишу гмові, його в грі не виявилося.
Вот тут і 1 проблема низького онлайну. Оголосіть набір гмів та й візьміть 2-3 людини.(Тільки не пишіть де їх взяти. Є наприклад сайт http://wowjp.net ( не рахувати це як рекламу сайту) там на форумі бачив як люди шукали серверів якому потрібні гми). Десь на вашому форумі бачив "питайте гравців про різні проблеми, якшо нема гмів" з деякими проблемами прості гравці не зможуть допомогти тому збільшити кількіть гмів онлайн потрібно.
До речі не кожна людини буде затрачати десь біля пів години часу щоб качнутися і розпитати гравців про сервер. А якби був часто в грі гм то відпала б і можливість ставити якийсь мінімальний лвл для спілкування, тому що гм забанив би рекламщика якби такий прийшов і рекламував свій сервер
2 щоб я радив це збільшити рейт на кач, наприклад до х10 так як багато людей добре знає свій клас яким буде грати і не бажає тратити 2-3 тижні на кач. А якшо буде грати новим класом то рейту х10 цілком хватить щоб його опанувати. До речі саме рейт х2 викликає неохоту в моїх знайомих переходити сюди.
3 коли я запропонував ваш севрев то декого зацікавило те чи є тут телепорти. Тп це річ яка просто додає зручності. Наприклад можна зробити так, щоб була можливість телепортації в такі мсця як різні інсти і локації для качу. Або якшо не хочете ставити тп можете просто відкрити всі польоти це теж додасть зручності.
Також для того щоб люди ходили на бг можна поставити нпц який міняв би хонор на якусь валюту які в свою чергу обмінювалися б на якісь не бойові предмети наприклад флаї або маунти яких важко або не можливо на даний яас получити в грі. ( можна таке зробити з тим нпц який у вас вже стоїть) Я можу і помилятися але в вас я здається бачив що ~60к хонору можна поміняти на якусь на велику кількість АПу як на мене це трохи неправильно.

Ну а тепер я хочу дешо запитати про те що мене дійсно цікавить
1 чи працює тут ліч і бої на кораблях. Десь читаючи ваш форум я побачив що бої не працюють. Тому мене цікавить якщо бої не працюють то чи є якась можливість получити лут з боїв. Наприклад казали що на деяких серверах є створений бос при кілі якого можна получити лут з боїв.
2 чи працює у вас кв на ШМ. Ато на деяких серверах кв на ШМ забрали для того щоб мати гроші від донатів, якого у вас немає що є дуже добре. ( до речі так не по темі, надіюсь у вас є якийсь фінансвоий зиск від сервера, тому що тримати сервер з часом стає справоє не вигідною і на нього просто забивають)
3 Скажіть які у вас боси не працюють в цлк а які працюють з косяками але вбити їх реально. Прохання сказати правду
П.С. Надіюсь мій пост прочитають і дадуть нормальну відповідь
0

#49 Пользователь офлайн   Bunny 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 96
  • Регистрация: 05 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Bunny

Отправлено 25 July 2011 - 10:23

Цитата

1 чи працює тут ліч і бої на кораблях. Десь читаючи ваш форум я побачив що бої не працюють. Тому мене цікавить якщо бої не працюють то чи є якась можливість получити лут з боїв. Наприклад казали що на деяких серверах є створений бос при кілі якого можна получити лут з боїв.


Ліч працює майже оффлайк. Платформи з'являються/падають, треш спауниться, кульки/духи/масс АоЕ на перехідних фазах є, валькірії на 2ій фазі і духи на 3ій фазі є. Жатва душ теж є, але з однією проблемою (не знаю, чи поремонтували) - моб в кімнаті алементарний, а союзник одразу із 100% хп, після смерті моба тебе викине з кімнати, але мертвим. Також минулого разу в 25 н треш вбив стартера івента, а отже Ліч запоровся.

Ганшип беттл не реалізований, замість нього стоїть манекен з лутом.

Цитата

2 чи працює у вас кв на ШМ. Ато на деяких серверах кв на ШМ забрали для того щоб мати гроші від донатів, якого у вас немає що є дуже добре. ( до речі так не по темі, надіюсь у вас є якийсь фінансвоий зиск від сервера, тому що тримати сервер з часом стає справоє не вигідною і на нього просто забивають)


Працює.

Цитата

3 Скажіть які у вас боси не працюють в цлк а які працюють з косяками але вбити їх реально. Прохання сказати правду


1. Ребрад - оффлайк.
2. Леді - оффлайк.
3. Ганшип/Саурфанг - манекени. На оффі не грав. Але судячи з тактики, Саурфанг має бути важчим. Чи це мабуть ГС у нас всіх такий крутий, що зноситься чистим зергом в 1 хіла на всіх режимах.
4. Тухлопуз - якийсь час був норм. Останнім часом в 25 н і 25 г спостерігався манекен. Вчора в 10 г наче знову працював нормально - не можу точно сказати.
5. Гниломорд - слизні манекенні (їх просто ОТ тримає на собі і інколи збиває каст), але сам слиз і спрей є. Проф швиряється з балкону гидотою.
6. Проф - все оффлайк, окрім однієї важливої детальки - слизні. Їм достатньо збити каст - і вони не страшні, тобто їх контролить одна людина. Вбивати не треба. Зелений слизень взагалі не так працює, як треба. Рудий якось вибірково вайпить народ. Всі слизні з'являються під зеленим краном.
7. Принці - останнім часом стали давати ознаки інтелекту - сфера, вихор, кулеметик є.
8. Лана'тель - оффлайк, але з "але", Лайто її навіщось нерфнув - калюжа лежить лише 15 сек.
9. Валітрія була норм якийсь час, зараз багана. Треш сам не агриться - потрібно пулити. Дота на гері не стакається від хмарок. Після відхілу Валітрії лишається комбат. Раніше всього цього не було. Трініті здорово її поламали.
10. Сіндрагоса - вимкнені бомби, тобто колби ми зносимо одразу без зайвих питань. Стаки за колбами не стабільно скидаються. До колб можна підходити лише через 5-6 сек, інакше ризикуєш сам отримати колбу. Інколи колбу отримуєш без мітки - таке буває.
11. Про Ліча все сказав.
0

#50 Пользователь офлайн   Destor 

  • Микроб
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 0
  • Регистрация: 25 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Destor

Отправлено 25 July 2011 - 12:24

Наскільки зрозумів все працює але трохи полегшено. Ну і на тому дякую
0

#51 Пользователь офлайн   Brimbor 

  • Руководитель проекта
  • Группа: GM
  • Сообщений: 157
  • Регистрация: 13 July 11
  • Фракция:Орда
  • Имя основного персонажа:Brimbor

Отправлено 25 July 2011 - 14:14

Честно говоря я не понимаю зачем нужны ГМ в игре. Как справочная? Так для этого есть специализированные сайты. Кроме того на нашем сайте есть сервисы поиска и НПЦ и итемов и всего всего - именно по БД сервера и реально все покажет что и где.

Вытаскивать игроков не нужно - на сайте есть сервисы для этого а так же для многих других проблем с чаром, если они будут.

Что-то чинить? Гмы онлайн ничего не чинят. Все делается в БД. Все заявки на починки квестов там или еще чего-то подобного - все принимается через багтрекер. И если вы увидите ГМа в игре то на слова "гм слыш тут квест непашед" он вам не ответит) все через сайт.

Для каких-то якобы наблюдений за чатом? уже доказано что гм в чате наоборот служит источником конфликтов.

А больше не для чего ГМ онлайн не нужен.

#52 Пользователь офлайн   Alesao 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 92
  • Регистрация: 28 June 11
  • ГородОстрова Эхо
  • Фракция:Орда
  • Имя основного персонажа:Alesao

Отправлено 25 July 2011 - 14:18

Просмотр сообщенияBunny (25 July 2011 - 10:23) писал:

Я скоро піду на офф, соррі.



destor у нас на серве есть общий чат /join talk в нем можно все узнать у игроков

Сообщение отредактировал Brimbor: 25 July 2011 - 19:20

0

#53 Пользователь офлайн   Destor 

  • Микроб
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 0
  • Регистрация: 25 July 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Destor

Отправлено 25 July 2011 - 17:56

Просмотр сообщенияAlesao (25 July 2011 - 14:18) писал:

Просмотр сообщенияBunny (25 July 2011 - 10:23) писал:

Я скоро піду на офф, соррі.



destor у нас на серве есть общий чат /join talk в нем можно все узнать у игроков

Писав в простий поиск спутников там треба мати 15 лвл шоб шось написати
0

#54 Пользователь офлайн   Alesao 

  • Безпозвоночное
  • PipPipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 92
  • Регистрация: 28 June 11
  • ГородОстрова Эхо
  • Фракция:Орда
  • Имя основного персонажа:Alesao

Отправлено 25 July 2011 - 18:57

Просмотр сообщенияDestor (25 July 2011 - 17:56) писал:

Просмотр сообщенияAlesao (25 July 2011 - 14:18) писал:

Просмотр сообщенияBunny (25 July 2011 - 10:23) писал:

Я скоро піду на офф, соррі.



destor у нас на серве есть общий чат /join talk в нем можно все узнать у игроков

Писав в простий поиск спутников там треба мати 15 лвл шоб шось написати

в толк надо иметь 15 лвл?
0

#55 Пользователь офлайн   Snowpard 

  • Моллюск
  • PipPip
  • Группа: Пользователи
  • Сообщений: 51
  • Регистрация: 28 June 11
  • Фракция:Альянс
  • Имя основного персонажа:Snowpard

Отправлено 25 July 2011 - 20:28

Просмотр сообщенияAlesao (25 July 2011 - 18:57) писал:

Просмотр сообщенияDestor (25 July 2011 - 17:56) писал:

Просмотр сообщенияAlesao (25 July 2011 - 14:18) писал:

Просмотр сообщенияBunny (25 July 2011 - 10:23) писал:

Я скоро піду на офф, соррі.



destor у нас на серве есть общий чат /join talk в нем можно все узнать у игроков

Писав в простий поиск спутников там треба мати 15 лвл шоб шось написати

в толк надо иметь 15 лвл?


Угу
0

#56 Пользователь офлайн   Brimbor 

  • Руководитель проекта
  • Группа: GM
  • Сообщений: 157
  • Регистрация: 13 July 11
  • Фракция:Орда
  • Имя основного персонажа:Brimbor

Отправлено 25 July 2011 - 20:55

Просмотр сообщенияSnowpard (25 July 2011 - 20:28) писал:

Просмотр сообщенияAlesao (25 July 2011 - 18:57) писал:

Просмотр сообщенияDestor (25 July 2011 - 17:56) писал:

Просмотр сообщенияAlesao (25 July 2011 - 14:18) писал:

Просмотр сообщенияBunny (25 July 2011 - 10:23) писал:

Я скоро піду на офф, соррі.



destor у нас на серве есть общий чат /join talk в нем можно все узнать у игроков

Писав в простий поиск спутников там треба мати 15 лвл шоб шось написати

в толк надо иметь 15 лвл?



Угу


Так в ядре записано, видимо и на оффе так раз дэвы так сделали.

  • 3 Страниц +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей