•  Topic Doom Squad
  •   |  20 апр 2024, 03:15 
Пред. 1 . 2
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
SnowPard согласен с тобой, за недельку тупого фарма данжей можно сет гневного прикупить, мне вот непонятно одного только , почему 98 % игроков покупают пвп шмот за баджи а не пве, ведь половина на бг не ходит..

ссори за флуд в теме..
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 15
    Ответить с цитатой Ответить
100%, арена шмот за баджі псує не тільки пвп а і пве.... з одної сторони пропадає прикол фармити хонор і арена-поінти, з іншої - дістають люди яких ти таскаєш по інстансам за баджами а вони купують пвп, бо хтось сказав що пве-шмот то не круто... а потім пруться в пвп-шмоті вагонами в рейд і хочуть роллити дроп на рівні з іншими(

пи.си. цікаво, а можливо якось підправити БД так щоб вендори баджів не продавали пвп?

(Нюта, соррі за офтоп)
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 30
    Ответить с цитатой Ответить
Ти б краще писав листа до компаніїї Блізард на рахунок того, щоб тебе взяли аналітиком та радником до них. Там запропонував би викинути пвп сети за баджі. На сервері проблема одна - он-лайн, у нас альтернатива не велика при підборі рейду.
80
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 58
    Ответить с цитатой Ответить
як дехто ужеказав навіть тут на форумі, пвп шмот продають за пве баджі для того, щоб було на кому рейт набивати і хонор :haha: ))))

а якщо серйозно, то да, напрягає чуток, коли чувак тільки викачався і вже має фулл а7 наприклад... а особливо всякі там афкашери на оло,які набили кілли і чекають закінчення :yarost:

а щодо пве... у нас нема того пве, для якого обовязковою вимогою був би пве шмот... на жаль((( :grystny2: ... банально клацати 3 кнопки можна і в пвп... хоча, це вже на розгляд знавців пве :smile:

80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 30
    Ответить с цитатой Ответить
три куска по 95 баджей ето 285 баджиков и два куска по 60 баджей ето 120, и того 405 баджей с учетом тогочто данжи де падают такие баджи закрыты, ток дейлик. Вопрос чето ето за новичок который купил фул А7 за баджи?
80
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 58
    Ответить с цитатой Ответить
баджи триумфа можно фармить хоть по 100 на день. терпение лишь бы.

(кузня, яма обычка)
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 30
    Ответить с цитатой Ответить
ну так то не А7, а А6, Ірен. І скілованому гравцю нічого сильно перейматься в якому шмоті його опонент.
80
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 58
    Ответить с цитатой Ответить
ну то я ж кажу - буде на кому бити рейт))))))))))

я не проти, просто я памятаю скільки я ходила і скільки я пережила всг/араті/ока/дейліки на оло/арена/ і ще всяка біда і стає якось трохи неприємно :grystny1:
80
view posts by this user Не в сети
  • < Spirits of the Horde >
Репутация: 5
    Ответить с цитатой Ответить
А название ги ты свиснул Валерчег))
Пред. 1 . 2
Перейти :