•  Topic Doom Squad
  •   |  28 мар 2024, 19:04 
1 . 2 ./viewtopic.php?f=50&t=3271&sid=32adfac03768f609c7a314026ee7ce69&start=10
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
Создана пвп гильдия за Альянс.
Прием с 70 лвл.
Для приема в ги можно отписатся в этой теме или написать игрокам гильдии.
оффицеры Nuit/Jangle/Davian.GM overkill.

[ Последний раз редактировалось Sickness 08 мар 2010, 12:23, всего редактировалось 1 раз. ]

80
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 58
    Ответить с цитатой Ответить
от какашка, всіх написав з маленької букви, а себе - з великої :serdity2: ))))))

а якщо серйозно, то ...

....бігом всі топайте до нас, щоб ми поскорше змогли уже влаштовувати БУЙНІ АЛІВСЬКІ ГУЛЯННЯ на ординських трупах !!!! :smile:

...а якщо Ви ще й ініціативний в плані пвп - уммммм, ціни Вам не буде :kiss2: )))
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  • Сайт ICQ
Репутация: 20
    Ответить с цитатой Ответить
Свою гільду я не кину (бо багато вже там людей "однієї крові")..)) Але якщо буде намічаться якийсь буйний заміс чи м'ясорубка (ех.. згадую прекрасний час на Atlantis Shadow RP...) - звіть мене, заскучав я вже за цим всім.... Заскучав за альтераком, за м'ясом в Пустоверті, Танарисі, Бути Бей, Кабестані.... Заскучав за тим, як ми на Атлантісі збирали по 2-3 рейда на Огрі і там були всі лвла, від 1 до 70..... Заскучав за тими часами, коли здибаєш орка десь в Степях і пвпешишся з ним годинами.... Ех.... І де це все?... Вотлк вбив ПвП.... Хоча.... Може все ще не так погано?...
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 25
    Ответить с цитатой Ответить
ВОТЛК не вбив ПВП...хоча...БК це классика ВОВ))
80
view posts by this user Не в сети
  • < The Betrayers >
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
А мне нравица у нас в гильде !
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
Ето будет вторая би скилед о дед :tsss:
80
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 58
    Ответить с цитатой Ответить
на відміну від Сілта, я нікуди іти не збираюсь...... :smile2:
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить

SnowPard писал(а):
Свою гільду я не кину (бо багато вже там людей "однієї крові")..)) Але якщо буде намічаться якийсь буйний заміс чи м'ясорубка (ех.. згадую прекрасний час на Atlantis Shadow RP...) - звіть мене, заскучав я вже за цим всім.... Заскучав за альтераком, за м'ясом в Пустоверті, Танарисі, Бути Бей, Кабестані.... Заскучав за тим, як ми на Атлантісі збирали по 2-3 рейда на Огрі і там були всі лвла, від 1 до 70..... Заскучав за тими часами, коли здибаєш орка десь в Степях і пвпешишся з ним годинами.... Ех.... І де це все?... Вотлк вбив ПвП.... Хоча.... Може все ще не так погано?...

причём тут ВОТЛК, это просто на ДП онлайн тупо ниже плинтуса, и повышаться не будет из-за таких лагов, я и все мои друзья ушли на другой серв, так как нереал норм поиграть :che:
80
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 58
    Ответить с цитатой Ответить
ну, лагів уже нема, завдяки новому ядру. єдине, що крашиться. але краш раз в годину-дві-три не так уже й приблематично пережити. :ehh:

а щодо онлайну, то з онлайном в 100 людей було чи не веселіше, ніж зараз в 500... :grystny1:
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  • Сайт ICQ
Репутация: 20
    Ответить с цитатой Ответить

YaJamal писал(а):

SnowPard писал(а):
Свою гільду я не кину (бо багато вже там людей "однієї крові")..)) Але якщо буде намічаться якийсь буйний заміс чи м'ясорубка (ех.. згадую прекрасний час на Atlantis Shadow RP...) - звіть мене, заскучав я вже за цим всім.... Заскучав за альтераком, за м'ясом в Пустоверті, Танарисі, Бути Бей, Кабестані.... Заскучав за тим, як ми на Атлантісі збирали по 2-3 рейда на Огрі і там були всі лвла, від 1 до 70..... Заскучав за тими часами, коли здибаєш орка десь в Степях і пвпешишся з ним годинами.... Ех.... І де це все?... Вотлк вбив ПвП.... Хоча.... Може все ще не так погано?...

причём тут ВОТЛК, это просто на ДП онлайн тупо ниже плинтуса, и повышаться не будет из-за таких лагов, я и все мои друзья ушли на другой серв, так как нереал норм поиграть :che:


На БК, якщо ти в сеті за хонор - ти Бог. Якщо ти в арена шмоті - ти директор Бога! Ну де це бачено, щоб за емблеми з данжів куплявся арена шмот? Та це взагалі труба...
1 . 2 ./viewtopic.php?f=50&t=3271&sid=32adfac03768f609c7a314026ee7ce69&start=10
Перейти :