Пред. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 ./viewtopic.php?f=47&t=5350&sid=707dd6fd294e0028f05352b59bd1256b&start=40
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Doom1993 писал(а):
дякую за посилання - тільки одне питання! ммр - це добре! на сервері Миф Проєкта тоже ця шняга працює! але... причому тут ММР до того, що у нас 0 особистого і за програш рейт знімається? зніматись має тільки ММР, а особистий і командний тут ні причому, оскільки рейт дається тільки за особистий, тобто, допустим ми пограли на 0 рейті 2 боя, один виграли - нам має дати 48 рейта, другий програли - має зняти 0 рейта, а також має знятись ММР, а знімається ВСІ РЕЙТИ!
карочє
до 1к рейта особистий і командний не падає, АП дає за особистий! Прошу поставити щоб особистий і командний не падав до 1к рейта!
дякую!
80
view posts by this user Не в сети
  • < Black Legion >
Репутация: 9
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Zewer писал(а):
повний фейл...
навіть коментувати не буду

а ну ка что я сказал не так скажи мне плиз, ты же вообще не шариш что такое ммр...
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Alesao писал(а):

Zewer писал(а):
повний фейл...
навіть коментувати не буду

а ну ка что я сказал не так скажи ка плиз, ты же вообще не шариш что такое ммр...

я знаю шо то таке, і воно ніяк не впливає на рейтинг тіми, і на кількість ап, а просто служить для підбору суперників, просто я не знав шо скритий рейт і ММР це 1 і те саме
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 25
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Зевер, что ты копируешь инфу про какой- то сервер Миф проэкта, что это за ересь вообще?

Это уже не первая твоя тема, где показывают на то, что ты ничего не знаешь, а ты всё равно лезешь разбираться в тех вопросах, в которых ты не компетентен.
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 25
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Doom1993 писал(а):
і будем бачити шо вони ше поміняли
[/quote][/quote]
працюйте з командою Myth Project
у них максимально наближено до офа, + дууууже хороша якість гри в ПВЕ! не говорячи про фул заскриптований ЦЛК(в тому числі і Ліч) а також ~80% РС всі інсти перед тим - скрипт 100%
у вас же на Дпорті ПВЕ - навіть на 30% не тягне до офа!
відносно ПВП - там теж хороша реалізація, правда є свої мінуси! про ніяке MMP я не чув, знаю що є два рейта - команди і особистий! та і гугл і вікіпедія нічого мені не розказала про рейтинг MMP![/quote]

Смахивает на чью-то рекламку :bravo:
view posts by this user Не в сети
Репутация: 5
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Snowblind писал(а):

Doom1993 писал(а):
і будем бачити шо вони ше поміняли

[/quote]
працюйте з командою Myth Project
у них максимально наближено до офа, + дууууже хороша якість гри в ПВЕ! не говорячи про фул заскриптований ЦЛК(в тому числі і Ліч) а також ~80% РС всі інсти перед тим - скрипт 100%
у вас же на Дпорті ПВЕ - навіть на 30% не тягне до офа!
відносно ПВП - там теж хороша реалізація, правда є свої мінуси! про ніяке MMP я не чув, знаю що є два рейта - команди і особистий! та і гугл і вікіпедія нічого мені не розказала про рейтинг MMP![/quote]

Смахивает на чью-то рекламку :bravo:[/quote]

:lol2:
то така сама реклама як і згадування розробників Трініті чи мангоса :haha2: :haha2:

[ Последний раз редактировалось Doom1993 07 июн 2011, 16:31, всего редактировалось 1 раз. ]

view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Snowblind писал(а):
Зевер, что ты копируешь инфу про какой- то сервер Миф проэкта, что это за ересь вообще?

Это уже не первая твоя тема, где показывают на то, что ты ничего не знаешь, а ты всё равно лезешь разбираться в тех вопросах, в которых ты не компетентен.

і шо ти цим хотів сказати?
я нічого не знаю....
ну знаєш, за близько 4 років гри я шось трошки і знаю, тому таке писати з твоєї сторони - просто смішно
і краще щоб ви писали по темі а не розводили тупий базар!!!!
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 25
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Doom1993 писал(а):
Смахивает на чью-то рекламку :bravo:


:lol2:
то така сама реклама як і згадування розробників Трініті чи мангоса :haha2: :haha2:[/quote]

Для начала они требуют покупку за 75 евро, а потом 50 евро им откидывать каждый месяц.
Скриптов Лича и Валитрии там нет до сих пор.
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Май проект - реклама??????
і я ше тут нічого не знаю....
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 25
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Zewer писал(а):
просто я не знав шо скритий рейт і ММР це 1 і те саме


ну хотя бы это.
Пред. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 ./viewtopic.php?f=47&t=5350&sid=707dd6fd294e0028f05352b59bd1256b&start=40
Перейти :