Пред. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 ... 7 ./viewtopic.php?f=47&t=5350&sid=465ae12f2501eef81d38e0ce8bf29967&start=20
Администратор
view posts by this user Не в сети
Администратор
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
начальный ММР при создании команды 1500 всегда (так оно было с перехода на тринити у нас так и осталось), а дальше он падает/растет зависимо от того проиграете или выиграете
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Lighto писал(а):
начальный ММР при создании команды 1500 всегда (так оно было с перехода на тринити у нас так и осталось), а дальше он падает/растет зависимо от того проиграете или выиграете

коли я вчора створив у мене дався рейт на тіму 0, за перемогу дали 10, за програш зняли 15
і це на початковому рейті!!!!!!!!!
яке в жопу слівати, шо із вова мб хочеш переробити якусь гру?
мути так, як має бути
ШЕ РАЗ ПИШУ РЕЙТ ПРИ СТВОРЕННІ ТІМИ 0 А НЕ 1500(і лічний тоже 0)
Администратор
view posts by this user Не в сети
Администратор
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Zewer писал(а):

Lighto писал(а):
начальный ММР при создании команды 1500 всегда (так оно было с перехода на тринити у нас так и осталось), а дальше он падает/растет зависимо от того проиграете или выиграете

коли я вчора створив у мене дався рейт на тіму 0, за перемогу дали 10, за програш зняли 15
і це на початковому рейті!!!!!!!!!
яке в жопу слівати, шо із вова мб хочеш переробити якусь гру?
мути так, як має бути
ШЕ РАЗ ПИШУ РЕЙТ ПРИ СТВОРЕННІ ТІМИ 0 А НЕ 1500(і лічний тоже 0)

ММР - це скритий рейтинг, це не той рейтинг який ти бачиш в себе на вкладці
Є 2 рейтинга
Звичайний - при створенні 0
ММР (прихований) - при створенні 1500
Взагалі гугліть шо таке ММР і рейтинг арени
PS: я арену не програмую всі притензії до розробників трініті, в четвер буде знову обновлення ядра тоді і будем бачити шо вони ше поміняли
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
зараз я тоді по гуглю...
але наскільки я знаю, MMP використовується лише для пускання противників чи ні, у вас він не паше, бо нас вчора пускало проти челів з 6к гс(хоча ми мали б чекати 10 хвилин, або вони), і ап дають по особистому рейтингу, тому я не врубую до чого тут взагалі MMP ?
але все ж таки я зараз по гуглю...
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  •  ICQ
Репутация: 30
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Апайте рейт как то до 1500... дальше должно быть проще. Но желание аренить наверное отбивает.
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Prefect писал(а):
Апайте рейт как то до 1500... дальше должно быть проще. Но желание аренить наверное отбивает.

як я тобі з 2к гс візьму рейт якшо за програш знімає більше ніж дає за перемогу
тепер про MMP
тільки що я повтикав ОФФ форум, типу батл нет, нічого я такого не знайшов
і в гуглі тоже нічого норм не знайшов
Лайто - поясни плс норм шо то таке, крім того що це використовується для підбору противників(і у вас це не паше)
view posts by this user Не в сети
Репутация: 5
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Lighto писал(а):

Zewer писал(а):

Lighto писал(а):
начальный ММР при создании команды 1500 всегда
PS: я арену не програмую всі притензії до розробників трініті, в четвер буде знову обновлення ядра тоді і будем бачити шо вони ше поміняли



працюйте з командою Myth Project
у них максимально наближено до офа, + дууууже хороша якість гри в ПВЕ! не говорячи про фул заскриптований ЦЛК(в тому числі і Ліч) а також ~80% РС всі інсти перед тим - скрипт 100%
у вас же на Дпорті ПВЕ - навіть на 30% не тягне до офа!
відносно ПВП - там теж хороша реалізація, правда є свої мінуси! про ніяке MMP я не чув, знаю що є два рейта - команди і особистий! та і гугл і вікіпедія нічого мені не розказала про рейтинг MMP!
80
view posts by this user Не в сети
  • < Black Legion >
Репутация: 9
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
первая ссылка в гугле:
http://www.google.com.ua/search?q=wow+%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%8B%D1%82%D1%8B%D0%B9+%D1%80%D0%B5%D0%B9%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:uk:official&client=firefox-a
теперь зевер ты создал тиму и посоны а8 создалы тиму и ммр у вас равный - вас кидает на них, потом вы проиграли и ммр упал и будет падать пока вы не начнете попадать на равных по шмоту игроков и не пойдут вины. так что все у нас пашет
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
посони создали тиму.....
у посонів 1900 у нас 0(знач MMP у них 1900, а у нас 1500)
думай шо несеш, нас не повинно пускати!
view posts by this user Не в сети
Репутация: 5
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
дякую за посилання - тільки одне питання! ммр - це добре! на сервері Миф Проєкта тоже ця шняга працює! але... причому тут ММР до того, що у нас 0 особистого і за програш рейт знімається? зніматись має тільки ММР, а особистий і командний тут ні причому, оскільки рейт дається тільки за особистий, тобто, допустим ми пограли на 0 рейті 2 боя, один виграли - нам має дати 48 рейта, другий програли - має зняти 0 рейта, а також має знятись ММР, а знімається ВСІ РЕЙТИ!
карочє
до 1к рейта особистий і командний не падає, АП дає за особистий! Прошу поставити щоб особистий і командний не падав до 1к рейта!
дякую!
Пред. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 ... 7 ./viewtopic.php?f=47&t=5350&sid=465ae12f2501eef81d38e0ce8bf29967&start=20
Перейти :