Пред. 1 ... 3 . 4 . 5 . 6 . 7
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
показати канал де можна заробити 100 євро на місяць?
як би таке було, я в вові не сидів зараз а там заробляв
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 25
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
опять со своей асей-халявой?
так ты мне всё же ответь, от чего сервер выгоду получает?
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
коли він поставить донат?
ну я донатити не буду, а думаю 10% ігроків будуть!
Администратор
view posts by this user Не в сети
Администратор
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Для початку шоб мати ядро від міфкора треба їм за це заплатити, обновлення тоже треба платити, будеш з своєї кишені платити за їх роботу?
Я знаю шо міфкор класний, сам там приблизно місяць з ними ошивався і маю навіть старі версії їх ядра, але потім вони пішли в приват і почали дерти гроші за свою роботу. В їх команді люди з різних країн європи, деяких я знаю, бо говорив з ними по скайпу і навіть дечим помогав з ядром

ММР і скритий рейтинг це одне і те саме, кожен ігрок має власний ММР і не факт шо він завжди рівний публічному рейтингу. Чекаєм обновлення в четвер і будем бачити шо дальше.
І ше раз говорю про систему арени вище 6ого сезона в інеті інформації не видно, а з того шо тут написано кожен тягне воза в свою сторону
PS: про донат забудьте як про страшний сон
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 25
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
вам не вистачає бабла?
від сервера по фінансах немає вигоди?


где мы должны брать бабло-то? доната не будет тут, это раз.Во вторых, отчего ты так уверен что 10% игроков будут донатить?
Администратор
view posts by this user Не в сети
Администратор
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Сделают разовую выплату за получение того сего, а кто потом платить будет за обновления?
Тема бред ждем четверга
Пред. 1 ... 3 . 4 . 5 . 6 . 7
Перейти :