view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Апеляція до viewtopic.php?f=4&t=5301
Ці скріни були зроблені дето 2 місяці назад: я падав за орком , а якшо флая неможна отключать в повітрі то забаними б мене ше рік назад (сарказм)
To emy - отето ти.... "краб" ласново сказано
To Overkill - я тобі перший скрін показував ше в день його створення і питав чи можна за таке забанить
To Lighto - хоть би подождав коли я отпишусь в темі, ато давать бан невислухав ши іншу сторону якось "не демократично".
Якшо банить норм гравців то онлайна тут ніколи небуде, чи ГМ думають шо вони праві завжди ?...
Администратор
view posts by this user Не в сети
Администратор
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

ДядяВова писал(а):
Апеляція до viewtopic.php?f=4&t=5301
Ці скріни були зроблені дето 2 місяці назад: я падав за орком , а якшо флая неможна отключать в повітрі то забаними б мене ше рік назад (сарказм)
To emy - отето ти.... "краб" ласново сказано
To Overkill - я тобі перший скрін показував ше в день його створення і питав чи можна за таке забанить
To Lighto - хоть би подождав коли я отпишусь в темі, ато давать бан невислухав ши іншу сторону якось "не демократично".
Якшо банить норм гравців то онлайна тут ніколи небуде, чи ГМ думають шо вони праві завжди ?...

1. Мне без разници когда был сделан скрин, и судя по дате на календаре это начало прошлого месяца.
Если в полете отключить флаймаунта ты так далеко не улетиш за 2 секунды.
2. На Ардета жалоб выше крыши
3. Ждать чтобы наказать за явный чит? Не смешите
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Lighto ти думаєш ти завжди прав ? Я тя обламаю - ти неправ, доказать шо я неюзав СХ уви я неможу тому і прийдеться мириться з твоїм режимом Бога. А долетіть можна - каст маунта 1.5 с остається 1.5-2.5 с шоб долетіть до дренейки
А то шо на мене до цього було 2 жалоби нічого неговоре:
1. Жалоби за урон а не за СХ
2. Зміст жалоб: перша за те шо зніс голого друля який із-за сала неміг хільнуться, друга за те шо якоби крітонув 4к - дааа, омг цифра я імбо :bravo: . Або зніміть бан за СХ і дайте бан за великий дамаг, а в причині бана написать "Імба"
Буває шо летиш через транспортну систему і коли долітаєш до точки то остаєшся на флаю і неможеш з нього злізти або шонебуть робить - от якшо це заскрінить за це тоже бан дадуть ? флай то в виді грифона і іконки нема. Це я до того шо не все шо можна побачить на скрінах є дійсністю - прошу вважати це основною ідеєю мого поста.
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 5
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
1ый скрин я еще поверю что ты падал с маунта,но на втором скрине ты перед духом вара и в полете,обьясниш?
+ когда падаеш персонаж летит ногами к низу,а никак не паралельно земле
Администратор
view posts by this user Не в сети
Администратор
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Следовательно Ардет даже понятия не имел что его палят с режима смерти когда мертвые видят живых! :235: :236:
Сик ЗАЧЕТ :advice:
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Overkill - в момент вимкнення флая анімація плавання - так само як і в транспортній системі , любий ігрок це знає, це глючність сервака. На другом скріні я не летів а приземлявся - ужос, роззуй очі неможна сказать шо я лечу, та даже дреней тіпо летить - хехе 2 чітера рядом ?
Lighto - я бачив вара, обрати увагу шо я з ним в паті, члени групи бачать духов друг друга.
Overkill а ти ваще ці скріни в день створення бачив, і якби там реально СХ був би то автор накатав би жалобу давним давно. P.s. іронія долі в том шо вар угрожаючи мені жалобой сам получив бан через 2 дні.
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 5
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Еще раз повторяю:На 1ом скрине ясно видно что ты "падаеш" паралельно земле.Это нереально,т.к при падении персонаж летит ногами вниз.
Второй скриншот,ты висиш над землей,на невысоком разстоянии но висиш,+ твои движения рук,так бывает только при юзе ФХ или ГМ полета.
Далее на тебе нет визуального отображения маунта,нет иконки маунта,ты просто париш над землей.
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Ардет ну на скринах видно же сх.
Если даже ты пользовался транспортной системой,и в конце он у тебя слетел с маунта.То к сожалению эта анимация показывается только у тебя.У других ты визуально летишь все на том же маунте.
Ты бы лучше не оправдывался,а то смешно выглядит.А попросил прощения за содеянное.
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
буду сидіти в бані...буду сидіти в бані....уря уря уря...!!!! :haha3:
дайте жару !!! дайте пару !!!...ем..хотів зарифмувать...ну та поф.
Lighto - СПАСИБІ ТОБІ ОГРОМНЕ ЗА МОЮ ЗДАНУ СЕСІЮ !!!! :bravo:

Прощавайте, може колись побачимся :hi2:
Перейти :