• Закрыто
  •  Topic Ардет
  •   |  24 апр 2024, 03:41 
Пред. 1 . 2 . 3 ./viewtopic.php?f=4&t=5250&sid=f607b433b7171b2e82abb624fc5ed444&start=20
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
де багоюз ? покажіть пальцем
про гкд ступив - короче в анхолі гкд менше
я помоєму розписав уже як для дітей
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 30
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Nice писал(а):

ДядяВова писал(а):
гкд 0.5 секунди - анхолі стойка

максимум до которого ты сможешь опустить гкд - это 1 сек. Ниже невозможно технически

Да как же так, у анхоли ДК в анхоли стойке 0,5 сек гкд.
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  •  ICQ
Репутация: 30
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
О, классно, армори починили. Пардон, с его шмотом ничего удивительного, проглядел шаут вара.
80
view posts by this user Не в сети
  • < Spirits of the Horde >
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
хз чо вы так приколупались все к ардету,так валят все фрост дки одетые на серве и етот не исключение Х_Х , PS сока играю не разу не видел от него мего урона по норм одетым игрокам,афликом выхиливаюсь под ним и думаю деревьям ето должно ещо легче удаваца)
80
view posts by this user Не в сети
  • < < DragonS > >
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
ардет убийся

1 - якщо ти юзаєш рунический в пвп - ти нубло, вигідніше фрост страйком бити - дамаг вищий в рази
2 ти не міг бити руніческим бо тебе вар отривав зза спини, а со спини не буває парі і додж
3 ти не можу знести одітому вару 25 за 5 сек!!! ЦЕ ФАКТ
4 я в фул пвє так не валю кагбе
5 а там де ти написав про одночасно, четко сам себе спалив :lol2:
80
view posts by this user Не в сети
  • < < DragonS > >
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

ДядяВова писал(а):
де багоюз ? покажіть пальцем
про гкд ступив - короче в анхолі гкд менше
я помоєму розписав уже як для дітей

забув дописати, а ше так як ти на зеленій стойкі, ти руни просадив в 2 раза швидше!!!
тобто коли ти убивав вара - ти мав бути на кд рун, або коли спустив дру до 4-5к мав бути на л рун, а цього нема
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Гкд в анхоли меньше только с вкачаным талом в анхолике на стойку. В нормальном фрост билде туда не дотянуться.
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Bubligg - рот закрий. Я тебе нетрогав.
Я юзаю рунік в пвп, а якшо ти анхолі задрот то не пиши того шо незнаєш - рунік валить більше , немає общого гкд і стоє дешевше ніж фрост страйк
Ундік з кусками пве і був без щита - валить там оч бистро. як тільки він взяв щита дамаг остоновився в 0
пункт 2 - я не стояв на 1 місці і вар неміг всі удари в спину валить, якшо невіриш то глянь на рог - їм в спину попасти нереал.
пункт 5 - одночасно рунік+унічтоженіє - чи хоч сказать шо так неможна :lol2:
Я бігаю в анхолі стойкі - бо люблю швидко бігать і мене бісить велике гкд. В роліку видно шо РП в мене непадало в 0 - отже мені було чим валить

P.S. а тепер для всіх обездолений і убитих мною. Дайте мені вара для пари боїв 1х1, побачите в реальності як дк убиває вара (ну може і не убиває но хп зливає оч гарно :oki: ), можу даже записать ролік - і буде видно весь мій дамаг , мої руни , РП і гкд.
view posts by this user Не в сети
zon
  • < brave >
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
да но гкд страшный чит ,жаль что его придумали :ppcс:
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Shelior писал(а):
Гкд в анхоли меньше только с вкачаным талом в анхолике на стойку. В нормальном фрост билде туда не дотянуться.

непутай гкд (глобальний кулдаун) з часом перезарядки рун - це разне, а рунік ваще непотребує рун - йому нада 20 сили рун
Пред. 1 . 2 . 3 ./viewtopic.php?f=4&t=5250&sid=f607b433b7171b2e82abb624fc5ed444&start=20
Перейти :