Пред. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 ./viewtopic.php?f=31&t=1828&sid=991a699ce038867511781bf1742441a4&start=30
80
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 58
    Ответить с цитатой Ответить
шо за маразм...якщо хіл, то реакція відсутня??Оо

дант, тут тільки зіграність потрібна, відчуття партнера.
якщо партнери відчувають одне одного - то і скайпа не тра. я наприклад поки в бою говорити не можу. власне сам знаєш))))

ну і звісно тра ще дивитись по сторонам)))....я довго не могла навчитись слідкувати за тим, де і що з моїм напарником..)))))) а це здорово помагає
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
охохох, покажи мне тут "пары" или покажи мне на оффе "пары" которыу "вiдчувають" однэ одного... йа бы им руку пожал :Р
каким бы ты про небыл, каким бы аццким "пониманием", все равно...
да и опять таки, сказать новичку который спросил про сетапы арены "учись играть, и чуствовать напарника" имхо звучит неочень...
впрочим знайа тебя... тебе именно такой напарнег нужен)
80
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 58
    Ответить с цитатой Ответить
дант.... не перегинай палку.... моя толерантність має межу....то є раз...

а два - я ж в тімі з Ангом, тоесть друлькою...... а тому маю право говорити про сам сетап і як в ньому грати. бо якщо ти бачиш напарника, знаєш його і що він буде юзити в тому чи іншому випадку, то відповідно і якість гри суттєво піднімається. поки що ми тільки вчимося)

і ще одне.... якщо ти не знайшов напарника, з яким тобі комфорно грати.... мені шкода.... але ж не всі такі
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
no comments miss tolerantnist'.

бтв.
Анниол для ресто дру лучше всего вар) желательно прямой и опытный Арм3)
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
Дант,играю сетапом ресто дру/афлик,удачно все.....я просто помогаю дмг и контролем(почему то все кидаются на афлика:))))


Нюит,сыграность....имхо бред.........скайп,проксимо/гладиус нужны 1500%,ибо проксимо и глады не пахают...нада скайп,незачем говорить все время...проще сказать.....что у тя димишн контроля или еще чет....1ного слова почти всегда хватает чтобы добить/выхилить/законтролить:)
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
Сыграность и понимаение...хм...чтобы сыгратся нада пройти все сетыпы возможные:)т.к рога/прист хант/прист хант/дестро лок рога/дестро лок хант/шокер вар/дру вар/пал вар/шам унесут тиму...которая впервые так игарет.....хотя если подумать выжить можно:)я наю как потому пока играю норм в таком сетапе :buuee:
80
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 58
    Ответить с цитатой Ответить
от бачиш.... все реально... тра тільки терпіння)))

якби прокся, глад і тд працювало - було би бомбово. але якщо удачно використати можливості нашого севера - ті ж самі запамятовування цілей - стає суттєво легше. принаймні касти всіх противників і що ті гидоти роблять можна бачити.:)

пс
да, я не люблю скайп.. він мені не подобється))).. тому що як на мене то зайве навантаження на мізки там, де важливий час. взагалі на арену я стараюсь відключати все, щоб не відволікало. вот і все. ну це моя думка.....
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить

Dante) писал(а):
no comments miss tolerantnist'.

бтв.
Анниол для ресто дру лучше всего вар) желательно прямой и опытный Арм3)


шас таких одиниці, а якшо і є то вже зайняті так сказати, а недуже одіті мені прото не канають бо дамаги в них мало....і вопше шото вас понесло не туда..прошу постити по темі (я усвідомлюю що флуд почав я ал евсе таки)...


Отож пости тіки по темі.
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
а я теперь не рестор:Р я немного билд поменял и с афликом рулим)
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
Ани йа вот щас к своему присту взял новенького (в пkане неособо одетого) вара катэцу - Schoolgirl, он пока в фури т.к. армс особо и непашет... ну и гир...
ТАк вот с ним уже довольно неплохо смотримся...

[ Последний раз редактировалось Dante) 15 ноя 2009, 02:48, всего редактировалось 1 раз. ]

Пред. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 ./viewtopic.php?f=31&t=1828&sid=991a699ce038867511781bf1742441a4&start=30
Перейти :