1 . 2 . 3 ./viewtopic.php?f=26&t=3686&sid=ccec340d3220d50a1c664633eb216d36&start=10
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
От поскільки невистачило мені грошей проплатить лк=) вирішив покачати рогу, і подумав спитати наших Дпортальських рог поради:

1. Білд дпс комбта порадьте.
2. Які вепони брати для цього?
В основному хочеться знати білд) і цикл ( саме він цікавить найбільше)

Орієнтуватися на те що всі таланти робочі (руофф).

Буду вдячний всім строжилам рогам хто відпишеться, на оф форумах не шукав, якщо є корисна сцилко) підкиньте.
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 30
    Ответить с цитатой Ответить
тобі білд для качу чи для фарму данжів?
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 12
    Ответить с цитатой Ответить
Вот хороший билд для кача.
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 10
    Ответить с цитатой Ответить

anioll писал(а):
От поскільки невистачило мені грошей проплатить лк=) вирішив покачати рогу, і подумав спитати наших Дпортальських рог поради:

1. Білд дпс комбта порадьте.
2. Які вепони брати для цього?
В основному хочеться знати білд) і цикл ( саме він цікавить найбільше)

Орієнтуватися на те що всі таланти робочі (руофф).

Буду вдячний всім строжилам рогам хто відпишеться, на оф форумах не шукав, якщо є корисна сцилко) підкиньте.


Вот, тут много разлинчых билдов ( если копнуть по глубже) , советов и прочех примочег для рог ( ну и не только). http://www.wowwiki.com/Rogue
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
Спасибі всім хто відписав, обовязково проштудірую. Да Woozik для кача якшо можна підкажи...
80
view posts by this user Не в сети
  • < DragonS >
Репутация: 10
    Ответить с цитатой Ответить
Качать как по мне лучше в комбате, хотя 5% крита в 1 ветке надо брать
Муть имеет смысл после 50 (т.к. сам мутилейт это 41 тал), в сабе качаться на любителя (долго, стелс то оно прикольно, но по 1 мобу выцеплять...)

А так посмотри тут http://forum.worldofwarcraft.ru/forumdisplay.php?f=19
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 30
    Ответить с цитатой Ответить
На счет мути присоединюсь есть опыта кача в мути и в комбате. Комбат превзошел мути в каче не много раз. Могу пробнуть подсказать билд, опять таки с своего маленького опыта. http://www.wowhead.com/talent#fhxb0xZMxAd0cxqru0gRt специализация завист от твого вепона.
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
Ross пасіб пару аддончиків подмутив з тої сцилки...хоч я і качав рога, але я був тоді помішаний на взятті "крутих абілок" так би мовити=)
Woozik досить оснований білд) скоріш в ньому і качатимуся.
а от як з гліфами Коварний удар вроді ставлять та + секунди до адреналіна чи шо кращ ставити.
80
view posts by this user Не в сети
  • < DragonS >
Репутация: 10
    Ответить с цитатой Ответить
если коварный удар это синистр страйк (SS) то да, т.к. сс это основная комбогенерация в комбате и +1кп с крита очень помогает (как говорится мастхев)
и к адреналину +5сек наверно будет лучше всего, на каче под адреналином и блейдфури нарезать паки самое оно)

на 80 еще глиф киллинг спри (51 тал в комбате) Эх, на офе то кс под тексты не вганяет)

а из мелких в принципе поф (в основном меньший урон при падении, бег по воде на спринте, третьего не помню)
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
Понятно, а ще одне, що на рахунок швидкості вепона, як орієнтуватися...ну там в праву повільніше в ліву швидше чи як?
1 . 2 . 3 ./viewtopic.php?f=26&t=3686&sid=ccec340d3220d50a1c664633eb216d36&start=10
Перейти :