Пред. 1 . 2 . 3 . 4 ./viewtopic.php?f=25&t=12&sid=a0aaae7704af3c829fb0a8d662c40961&start=20
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

SnowPard писал(а):
У мну щас прокачаний дип фрост, имхо це - один з найкращих варіантів для пве, в пвп тож непогано. В порівнянні з фаиром кріт мізерний, проте "незкінченна" мана + ледяная преграда = дуже й дуже вагомий аргумент в сторону фроста. Тим більше ще й елем б'ється! В фрості кріт великий в заморожені цілі, тому використання кольца льда обов'язкове)



+ тікі на льодяну преграду
а все інше це таке - елем демажить по 100 по 150, смішно просто в порівнянні з іншими класами та щей 60 сек :ehh:
на рахунок кріта - поки вспієш 2 раза пустити стрілу і крітанути - в аркані за цей час можна пустити 2-3 стріли і одна з них 100 % буде хіт вже не кажучи про абілки і вірогідність хай спида аркан міслс

Незнаю незнаю - я покищо на стороні аркана , і демажніше і швидше , на місті можна не стояти поки тебе вбють а рухатись і демажити на ходу . :yes:
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  • Сайт ICQ
Репутация: 20
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Figan писал(а):

SnowPard писал(а):
У мну щас прокачаний дип фрост, имхо це - один з найкращих варіантів для пве, в пвп тож непогано. В порівнянні з фаиром кріт мізерний, проте "незкінченна" мана + ледяная преграда = дуже й дуже вагомий аргумент в сторону фроста. Тим більше ще й елем б'ється! В фрості кріт великий в заморожені цілі, тому використання кольца льда обов'язкове)



+ тікі на льодяну преграду
а все інше це таке - елем демажить по 100 по 150, смішно просто в порівнянні з іншими класами та щей 60 сек :ehh:
на рахунок кріта - поки вспієш 2 раза пустити стрілу і крітанути - в аркані за цей час можна пустити 2-3 стріли і одна з них 100 % буде хіт вже не кажучи про абілки і вірогідність хай спида аркан міслс

Незнаю незнаю - я покищо на стороні аркана , і демажніше і швидше , на місті можна не стояти поки тебе вбють а рухатись і демажити на ходу . :yes:


Я тож люблю аркану, але имхо, аркана для кача - повний відстій. На БГ чи на арені - да, аркана рулить. Але не на качі. Аркана мани жере валом((
view posts by this user Не в сети
Репутация: 5
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
некоторые удачно арканом в данжах играют и маны хватает почемуто :smile2:
есть такой стат как дух, подумай зачем он.
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  • Сайт ICQ
Репутация: 20
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Наскільки мені не зраджує память, на БК (на ВОТЛК в мого мага ще нема БГ шмота) БГ шмот на мага на стаміну та інт. Так що на дух покладатись не можна було. А як тут буде - ну з часом побачим.
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
У меня вопросик.

Что нельзя делать магом в инвизе???( http://ru.wowhead.com/?spell=66 )

Прошу ответить на данный вопрос ГМом.

Заранее спс =)
view posts by this user Не в сети
Репутация: 5
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
можно ходить, бегать, прыгать и снимать инвиз и всё
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Gleg писал(а):
ходить, бегать, прыгать и снимать инвиз


спс за врозумительный ответ! :haha:

А я до этого не знал что делать, теперь буду)
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  • Сайт ICQ
Репутация: 20
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Особисто я роблю в інвізі все - визиваю маунта, бафаюсь, їм, збираю травку :lol2: Тільки нікому не кажіть :smeh:
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

SnowPard писал(а):
Особисто я роблю в інвізі все - визиваю маунта, бафаюсь, їм, збираю травку :lol2: Тільки нікому не кажіть :smeh:


:bravo:

Я сча и в данже и Бг токо на Аркане - гг хотя кач до 80 был во льду , лёд да , для кача это сила
:privet:
view posts by this user Не в сети
Репутация: 20
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

SnowPard писал(а):
проте "незкінченна" мана (фрост маг)


Неверно, проблемы с маной менее всего испытывает умный аркан маг, не один раз на арене побеждал холи паладина или "дерево", переседев их по мане
Пред. 1 . 2 . 3 . 4 ./viewtopic.php?f=25&t=12&sid=a0aaae7704af3c829fb0a8d662c40961&start=20
Перейти :