•  Topic Крит
  •   |  05 май 2024, 21:21 
1 . 2 ./viewtopic.php?f=22&t=4278&sid=6ea57e46dc207309d0466b37234fe3a0&start=10
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  • Сайт ICQ
Репутация: 20
  • 0.  Крит  » 24 июл 2010, 14:23
    Ответить с цитатой Ответить
Виникло невеличке запитання. Чи доцільно збирати рейтинг кріта вище 33%? Бо читаючи багато топіків часто натикався на інформацію, що, ніби, критичний удар йде не частіше, ніж раз в три удари. Тобто навіть якщо у тебе рейтинг крита 50% (взято для полегшення підрахунків), то критичні удари всерівно будуть проходити раз в три удари, а не кожен другий, як це повинно бути. Хотілося б дізнатись, чи можна вважати це за правду?
80
view posts by this user Не в сети
  • < Рейкон Торра >
  •  ICQ
Репутация: 35
    Ответить с цитатой Ответить
Крит обще веселая штука. Дуелясь локом с одним и тем же противником наблюдал, что иногда криты прут что дурные, а иногда 2-3 крита за всю дуель...)Хз мб это у нас так)
80
view posts by this user Не в сети
  • < Black Legion >
Репутация: 9
    Ответить с цитатой Ответить
Рандом страшная штука
80
view posts by this user Не в сети
  • < Рейкон Торра >
  •  ICQ
Репутация: 35
    Ответить с цитатой Ответить

blizard07 писал(а):
Рандом страшная штука

Особено корейский :smile:
80
view posts by this user Не в сети
  • < Black Legion >
Репутация: 9
    Ответить с цитатой Ответить
:haha2:
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 30
    Ответить с цитатой Ответить
Крит это где-то четвертый показатель в списке показателей который надо доводить до капа. Дальше уточни ты про пве или пвп спрашуешь? Если пвп то встречал идеи на счет того, что тариться в крит А8 нету смысла, ибо апнутый ресайленс ощутимо снижает силу критоовго дамага. Тут альтернативой будет скорость каста.
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  • Сайт ICQ
Репутация: 20
    Ответить с цитатой Ответить
Я мав на увазі ПвЕ. От набрав я 446 хіта (17%, кап), десь біля 770 хаста і 28% кріта у вогні. І от думаю: добирать крит чи хаст?
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 10
    Ответить с цитатой Ответить

SnowPard писал(а):
Я мав на увазі ПвЕ. От набрав я 446 хіта (17%, кап), десь біля 770 хаста і 28% кріта у вогні. І от думаю: добирать крит чи хаст?


28% Крита в огне... это мало... надо где-то 40-45%. Был бы ты во фросте, там бы хаст важнее был бы...
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  • Сайт ICQ
Репутация: 20
    Ответить с цитатой Ответить
Мене цікавить, чи може бути це правдою?

SnowPard писал(а):
Читаючи багато топіків часто натикався на інформацію, що, ніби, критичний удар йде не частіше, ніж раз в три удари. Тобто навіть якщо у тебе рейтинг крита 50% (взято для полегшення підрахунків), то критичні удари всерівно будуть проходити раз в три удари, а не кожен другий, як це повинно бути. Хотілося б дізнатись, чи можна вважати це за правду?
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 30
    Ответить с цитатой Ответить
Наврядчи, бо коли 100% то крітує щоразу ))
1 . 2 ./viewtopic.php?f=22&t=4278&sid=6ea57e46dc207309d0466b37234fe3a0&start=10
Перейти :