Пред. 1 . 2 . 3
80
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 58
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
у Лайто особлива любов до гравців)))

але рейт з 0 то гуд. тому що відсіюються ті, що вигравши випадково 3 раза на арені купують собі шмотки за рейт і тд...

а щодо а7/а8 за баджі... хех...а5/а6 треба продавати за баджі, так як ну дуууже довго треба буде вдівати свого чара. але а7/а8 ставити за баджі - то як на мене неправильно. т10 не продається ж за ап наприклад. чому тоді пвешерам сервера повинна даватись така фора в плані шмота. це мені не зрозуміло зовсім.
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 10
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
я + за старт з 1к рейта
по перше, команд реал не так уж багато: онлайн макс 400,відкинь недокачаних, дет половину 80-ток пвешерів і врахуй, що не всі 2на2 команди даж складаються ток з 2 людей... переважно в тімі по 3-4 людини. Врезультаті получиться приблизно 40-50 активних 2на2 команд. Перша причина нереальності дойти до 1700+. Проблемно взагалі знайти команду за яку б рейт давало, переважно з 10 ігор получається зловити ток 2-3 рейтові.
Дальше ще 1 проблема в фармі рейта нестабільність серва: цього тижня відіграли 10-тку (з затримками поки в 3-5 сек є толк ток ігри на АП відігравати :serdity: ) за 8 виграшів получити якихось там 30-40 рейта (через попередньо описану причину) і впасти на 70 рейта коли ток 1 зареганого з команди кидає на арену --> 2 програші
Тому, не враховуючи бага з рейтом на початках сезону і наливання рейта, ні 1 а7 волини і другого шмота з требованнями 1700+ в нас даж бути не могло би

і все-таки хотя арена в нас в застої, більше половини бігають в 2 а7 шмотках, які занех мона вибити в склепе. При тому в них даж часто вааще арена тіми нема.

За баджі шмот можна взяти тільки минулого сезону. Удобно для викачки і одівання альтів кнеша. Якби можна було нормально набити рейт і купити шмот за АП-онор, то на баланс пвпшмот за баджі сильно впливати не буде, оскільки відставатиме все-таки від шмота поточного сезона за АПи.

Тому, було б розумно все-таки поставити стартовий рейт з 1к не тому, щоб "дать нубам набрать шмота" а по причинам нереальності взагалі взяти рейт, потрібний на шмот. +прикрити фарм пвп шмота з Склепа, забрати його з дропа
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

nuit писал(а):
у Лайто особлива любов до гравців)))

але рейт з 0 то гуд. тому що відсіюються ті, що вигравши випадково 3 раза на арені купують собі шмотки за рейт і тд...

а щодо а7/а8 за баджі... хех...а5/а6 треба продавати за баджі, так як ну дуууже довго треба буде вдівати свого чара. але а7/а8 ставити за баджі - то як на мене неправильно. т10 не продається ж за ап наприклад. чому тоді пвешерам сервера повинна даватись така фора в плані шмота. це мені не зрозуміло зовсім.

в том и прикол чтоб нюбы тоже одевались... Ведь они составляют основную массу на которых валят рейт :demon:
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
если они нюбы, пусть учатся играть арена с 0 это их стимул, с 1к, это халява тем, кт оумеет играть, так как те кто умеют играть, возьмут на нубах у которых 1к рейта, себе 2к, и будут бегать нубы, кричать, мол как они взяли, а мы не можем.... поэтому с 0, будет самое то.
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 10
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
"Сейчас на сервере развелось так называемых шокеров, которые к шокерам по сути не имеют никакого отношения. Шокер билд холи пала умер при переходе на Лич Кинг, а все эти извращения, которые вы устраиваете бегая и "ддша" смешны. Но даже на арене 2 на 2 этот билд прижился за счет брони и устойчивости. Я бы на вас посмотрел в 3 на 3."
Шокер білд ток для 2на2 призначений, само собою в 3на3 ти на них не посмотриш, так як безтолку йти туда шокер гібридом. І звідки вааще ти взяв, що на ЛК шокер неактуальний? Оо На офі їх щя мало, оскільки основа все-таки на 3на3 і 5на5 йде. Но в 2на2 командах до цього шокери і на ЛК були в топах. У нас рейт на плечі в 3на3 і тим більше 5на5 буде взяти проблемно через малий онлайн, а для 2на2 вони як по мені непогані. Да і устойчивості в половини даже варів більше ніж в мене (960 щя). Просто за рахунок додаткового контроля і асіста дамагеру зараз (мені по крайній мірі) з живучим напарником удобніше в 2на2 гібридом.

"С того момента как Близарды апнули такой параметр как устойчивость, холи палы, за счет своего армора и невероятного количества устойчивости стали практически неубиваемыми в соло. Где то вычитал заявляние компании, что по их задумке 1 дпсер не должен убивать хилера, наталкивая на мысль о бессмысленности арены 2 на 2."
Живучість палів повязана з слегка неправильно пашущим в нас сакред шилдом. Но даж якщо так, то на арені зі сапортом напарника особливої проблеми не складає виграти а)законтроливши холіка і вбити напарника б) якщо можна діспелити щиток або забурнити по мані
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 10
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Ну, смари, щя даж нубов взяти 1 к вааще не є проблемою. А вот для покупки сета даж якиким би ти омг папеком не був би, рейта все равно даж в 2на2 не хватає, про плечі і 3на3 загалом я вже вааще мовчу... Тому, рейт з 1к їм сильно нафармити шмот ітак не дасть (поки до 1800 добити, думаю відсіються уже), а вот щоб хотя би топ 5 команд могли хотя би шлем взяти над 1900 взяти. Да і просто зараз можна подивитися скільки і не оч скілованого народу в нас в половині а7 шмота ходить
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Как писалось выше, в 3х3, взяли 1.3к рейта всего на 3-4 тимах, в 2х2, вполне реально 1.6к , сет, стоит от 1.4 -перчатки, и пошло по возрастающий.
Вполне реально взять даже 2к с 0 рейта, главное это активность, и без лагов.
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Ratty писал(а):
Как писалось выше, в 3х3, взяли 1.3к рейта всего на 3-4 тимах, в 2х2, вполне реально 1.6к , сет, стоит от 1.4 -перчатки, и пошло по возрастающий.
Вполне реально взять даже 2к с 0 рейта, главное это активность, и без лагов.

да нету особой активности, в том и прикол!1 одеваются тока ОТЦЫ :yarost:
Администратор
view posts by this user Не в сети
Администратор
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
будет НУЛЬ

тема в топку

закрыто

PS: за флуд карать будем
Пред. 1 . 2 . 3
Перейти :