Пред. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 ./viewtopic.php?f=20&t=4955&sid=6101b7b058b048aea0138c17cb242805&start=30

Polls

Время: Опрос закончился 19 дек 2010, 13:29 | Настройки: Можно выбрать только 1 вариант ответа

Опрос: "Кто у нас на сервере самый злостный и жестокий ГМ из предствленных ниже кандидатур"

Результаты голосования


Лайто 19 votes
22%
Шел 1 votes
1%
Сик 22 votes
26%
Элессар 1 votes
1%
Котя 1 votes
1%
Найс 36 votes
42%
Йоко 1 votes
1%
Фаер 2 votes
2%
Влад (Энталия) 2 votes
2%

Всего голосов: 85
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  • Сайт ICQ
Репутация: 20
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

denguru писал(а):
азара и сновпард лижут всех без разбору
я говорю что фаир самый адекватный
или по-твоему любой проголосовавший за ок гма - гмолиз?)


А тепер моя черга... Ти в злодіях; ми з Азарою в добряках... Ти вважаєш, що лише окремі ГМи - нормальні, а решта - сміття; ми вважаємо всіх рівними... На нас з Азарою за увесь час перебування на Дарк Порталі не було жодної жалоби, ми не мали жодного бану/муту; свої гріхи ти сам знаєш... Так може щось треба змінити в собі, а?... Знаєш, якщо тобі навколо все воняє, то може то ти обосрався?...
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Я думаю тут обьяснять нечего, правда Найс?
80
view posts by this user Не в сети
  • < Dragons >
  •  ICQ
Репутация: 5
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Snowpard писал(а):
А тепер моя черга... Ти в злодіях; ми з Азарою в добряках... Ти вважаєш, що лише окремі ГМи - нормальні, а решта - сміття; ми вважаємо всіх рівними...

хы рагульок ты хоть в курсе что злодій - это вор а не злодей, или вас в школе на уроке суржика не учат?)
я отношусь к людям соответсвенно глядя на их поступки и поведение. для тебя гм - высшая сила которой надо смотреть в гланды через ж.
из гмов мусором считаю только 2, 3 делают своё дело как надо, остальные или нейтральны или тусят в альянсе



Snowpard писал(а):
На нас з Азарою за увесь час перебування на Дарк Порталі не було жодної жалоби, ми не мали жодного бану/муту; свої гріхи ти сам знаєш... Так може щось треба змінити в собі, а?... Знаєш, якщо тобі навколо все воняє, то може то ти обосрався?...


а какие могут быть жалобы на вяленое гавно смотрящее в рот гмам?
за азару ничего не скажу, но ты то дружок на форуме каждый раз выскакиваешь с заготовкой про гмов которые так попу рвут и стараются чтоб нам помочь и было лучше а мы бессердечные и неблагодарные не ценим)
80
view posts by this user Не в сети
  • < Black Legion >
Репутация: 9
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
ШАМЫДЖ - ГРОЗА ФОРУМА :431:
80
view posts by this user Не в сети
  • < Рейкон Торра >
  •  ICQ
Репутация: 35
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Шамыч...блеснул интилектом и воспитанием...Видно этому тебя ненаучили(воспитанию).
Как показывает практика все обижиные и отвергнутые начинают фонить на свои противоположности...Как бы это сказать, в попытке самоутвердится)
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  • Сайт ICQ
Репутация: 20
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

denguru писал(а):
хы рагульок ты хоть в курсе что злодій - это вор а не злодей, или вас в школе на уроке суржика не учат?)


Йой, я зараз заплачу). Я, навідміну від тебе, школу вже закінчив, а ти до неї, по ходу, ще навіть на гарматний постріл не підходив... Дит'ясла рулять, правда?... Суржик? Звідки ти взагалі можеш знати, що таке суржик, якщо ти українську мову бачив лишень в субтитрах під час перегляду фільму?... Так що не вчи тещу борщ варити...


denguru писал(а):
для тебя гм - высшая сила которой надо смотреть в гланды через ж.

из гмов мусором считаю только 2

а какие могут быть жалобы на вяленое гавно смотрящее в рот гмам?

ты то дружок на форуме каждый раз выскакиваешь с заготовкой про гмов которые так попу рвут и стараются чтоб нам помочь и было лучше а мы бессердечные и неблагодарные не ценим)


Як казав Найс, "Тамбовський вовк тобі дружок"... А тепер розкажи одну річ: який мені толк (виражаючись твоїм бидложаргоном) "смотреть ГМам в гланды через ж."?... Я маю лишень одного перса, в гру не заходив вже декілька тижнів, з серпня по кінець листопада взагалі не грав, влітку грав по 1-1,5 години раз в 4 дні, тобто я з ГМами вже не стикався (окрім спілкування на форумі) порядку півроку, так який мені толк їм "дивитися в рот"?... Толк лишень один - примусити таке невдячне бидло, як ти, поважати роботу нашої адміністрації. Ти шпіляєш, маєш 158 персів 80лвл, кидаєш людей на шмот, цитуючи тебе
"из гмов мусором считаю только (!) 2", задрочуєш в гру днями й ночами, і ти за це ще обсираєш гравців та ГМів?... Невдячний! Ти з гри не виніс нічого! Так, ти маєш а8. Так, ти маєш т10. Але ти не маєш друзів... Не маєш поваги... Підтримки... Любові... Знаєш, у мене таке враження, що ти настільки самотній, що тобі навіть спам ВКонтакті не приходить... Мені тебе жаль... Щиро жаль...
80
view posts by this user Не в сети
  • < Dragons >
  •  ICQ
Репутация: 5
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.

Snowpard писал(а):
Йой, я зараз заплачу). Я, навідміну від тебе, школу вже закінчив, а ти до неї, по ходу, ще навіть на гарматний постріл не підходив... Дит'ясла рулять, правда?... Суржик? Звідки ти взагалі можеш знати, що таке суржик, якщо ти українську мову бачив лишень в субтитрах під час перегляду фільму?... Так що не вчи тещу борщ варити...


омфг сколько инфы взятой с потолка, я во Львове учился и укр знаю ок,
так вот, твой удел - суржик, ты позор украинской нации, селюк)



Snowpard писал(а):
Як казав Найс, "Тамбовський вовк тобі дружок"... А тепер розкажи одну річ: який мені толк (виражаючись твоїм бидложаргоном) "смотреть ГМам в гланды через ж."?... Я маю лишень одного перса, в гру не заходив вже декілька тижнів, з серпня по кінець листопада взагалі не грав, влітку грав по 1-1,5 години раз в 4 дні, тобто я з ГМами вже не стикався (окрім спілкування на форумі) порядку півроку, так який мені толк їм "дивитися в рот"?...


толк?
нет толка, ты просто пассивный ГМолиз, думаю в реале училке или начальству лижешь также, по привычке)
как ты вообще можешь кричать что все гмы лапочки и пусечьки если заходишь раз в месяц на бг выгребаешь по щелепи и скуля идешь на форум самоутверждацо)



Snowpard писал(а):
Толк лишень один - примусити таке невдячне бидло, як ти, поважати роботу нашої адміністрації. Ти шпіляєш, маєш 158 персів 80лвл, кидаєш людей на шмот, задрочуєш в гру днями й ночами,


зорч со злости перданул - это для тебя истина в последней инстанции?)



Snowpard писал(а):
Так, ти маєш а8. Так, ти маєш т10. Але ти не маєш друзів... Не маєш поваги... Підтримки... Любові... Знаєш, у мене таке враження, що ти настільки самотній, що тобі навіть спам ВКонтакті не приходить... Мені тебе жаль... Щиро жаль...



ыы свидомый батхерт
facepalm :lol2:
view posts by this user Не в сети
Репутация: 20
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Он знал на что шел...
2 недели отдыха...
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  • Сайт ICQ
Репутация: 20
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Навчався в Львові? Хех) Якби ти хоча б рік прожив у Львові, ти б розмовляв так, як я, а не російською... Це по-перше. Так що локшину будеш комусь іншому на вуха вішати...
Цитую: "ты позор украинской нации, селюк". І це каже людина, яка розмовляє російською і плює на оточуючиш? Посоромився б хоч таке писати... І якщо я "селюк", то хто ж тоді ти?... Дич...
Цитую: "толк? нет толка, ты просто пассивный ГМолиз, думаю в реале училке или начальству лижешь также, по привычке)" - а за таке можна і під вухо відгрібти. У мене є один мінус - я завжди кажу правду. Запитай будь-кого, вони тобі це підтвердять. Правду казати легко й приємно, а жити, як ти, на брехні - низько і бридко...
Цитую: "как ты вообще можешь кричать что все гмы лапочки и пусечьки если заходишь раз в месяц на бг выгребаешь по щелепи и скуля идешь на форум самоутверждацо)". Омг). Ти хоч раз мене кіляв 1х1?.. Жодного разу! Я розумію, розумію... Коли в а8 відгрібаєш від мага в а7 треба ж якось виправдати себе... Самоствердження? Я роблю це в житті, а не в грі, навідміну від декого... Причому роблю це досить успішно...
Цитую: "зорч со злости перданул - это для тебя истина в последней инстанции?)". А при чому тут Андрюха? Увесь сервер знає, що ти задрот ще той... Так що не виправдовуйся... Не допоможе...
Цитую: "свидомый батхерт" - вершина орфографії!..

P.S. Який же ж ти жалюгідний...
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Из всего холивара прочитал сообщения только denguru и еще пару людей, которые пишут на русском.
Остальное читать очень тяжело :437:

Кстате, вы ушли от темы и уже перешли на личности.
Лучше обсуждайте ГМов, а не друг друга :236:
Пред. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 ./viewtopic.php?f=20&t=4955&sid=6101b7b058b048aea0138c17cb242805&start=30
Перейти :