Пред. 1 . 2

Polls

Настройки: Можно выбрать только 1 вариант ответа

Опрос: "Хотите ли вы такой ивент?"

Результаты голосования


да 31 votes
79%
нет 8 votes
21%

Всего голосов: 39
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
1. БГ з 30-39 тобто полюбе тре 30-39, щоб норм одітись....
4. Коли набереться 25 людей, то оголошуєш 2 тижні підготовки і почнеться все...

Потім якщо все буде норм іти, то тоді інші лвл будем робити.. Давай хоча б перший норм івент :shok: :shok: :shok:
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
Бг начинается с 10 левла,ну так с тобой и быть 30-39.но мне кажется что потом на продолжение ивента можешь не думать,не кто не будет качать уже просто..
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить

Mayss писал(а):
Бг начинается с 10 левла,ну так с тобой и быть 30-39.но мне кажется что потом на продолжение ивента можешь не думать,не кто не будет качать уже просто..


А я не казав продовжувати... робити з певним періодом (раз на місяць чи 2 рази) арени між 30-39 і все.. інших лвл не тре.... Продовження норм не буде, тому що прийдеться ввесь шмот міняти... а я планую в шмот десь до 2к голд запакувати =)))) невигідний івент тоді =))))

До речі, я в Штормі знайшов тіпочка, який може зняти ЕХР за голди, я пробував 80 то він зі мною не говорив, коли я клацав на "Зняття ЕХР бару", подивіться чи він норм паше =)) якщо так, то легко робиться 39 лвл і іде норм БГ за фарм марок і Онору на шмот для арени....

І ще 1, Майс а не можна зробити так, щоб 30-39 робили реальну тіму, І щоб самі собі регалися 2х2, і грали яік 80, бо як я бачив на тому серві, то там, на тиждень включили таку штуку, що твінкотіми(30-39) регалися на арену коли хотіли і піднімали рейт, а потім між тімами з 2 найкращими рейтами(там просто різниця дуже маленька була) зробили стичку на гурубаші і все....

Просто багато хто напевно не зможе просто так прйити на гурубаші і 3х3 рубатися.... А так будуть регатись коил зможуть.. і рейт набивати буде коли.... і Тим більше 2х2 тоді норм замутити можна буде....
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 10
    Ответить с цитатой Ответить

Destracter писал(а):
...то легко робиться 39 лвл і іде норм БГ за фарм марок і Онору на шмот для арени....



Поправка, за бг марки не даются. Или у вас все еще даются?
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить

Prozac писал(а):

Destracter писал(а):
...то легко робиться 39 лвл і іде норм БГ за фарм марок і Онору на шмот для арени....



Поправка, за бг марки не даются. Или у вас все еще даются?


ИИИ.. якого милого марки не даютсья?
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 10
    Ответить с цитатой Ответить

Destracter писал(а):

Prozac писал(а):

Destracter писал(а):
...то легко робиться 39 лвл і іде норм БГ за фарм марок і Онору на шмот для арени....



Поправка, за бг марки не даются. Или у вас все еще даются?


ИИИ.. якого милого марки не даютсья?


:smeh: Читай патчноуты.


Цитата:
As of patch 3.3.3, battleground marks of honor can no longer be used as currency for items, instead they can now be traded in to Brigadier Generals in Orgrimmar, Stormwind City and Dalaran for 185 honor points each
80
view posts by this user Не в сети
  • < PRIDE >
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
есть твинк 20+ лвл, но на одном акке с остальными чарами(80, 79лвлов), можно его докачать и использовать для участия в ивенте ?
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить

Mayss писал(а):
1.Для начала 30 левл.
2.я говорил что нада одеватся с данжа или за хонор


ну с данжа то понятно, а вот откеда взятсо хонору у 30 на нашем сервере?
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
я не против ивента, но у меня нет персонажа 30 лвла и качать влом, так что учавствовать не буду.
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
жаль жаль...

то поф, що марки за БГ не дає.. і так у нас х2 ЕХР... обмін норм буде іти... :smile:
Пред. 1 . 2
Перейти :