Пред. 1 . 2
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  • Сайт ICQ
Репутация: 20
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Ні, ти не зрозумів, я мав на увазі типу брати інтерв"ю не в гравців, які сидять перед компами, а ніби в самих персонажів. Наприклад: "Я, *****, Воїн Світла, прокинувся в Західному Краї, без пам"яті і засобів для прожиття... Проте мене підібрав старий мудрий чолов"яга, який.... " і так далі. Просто я особисто був присутній при таких інтерв"ю, це доволі цікаво. А на рахунок того, щоб брати інтерв"ю в самих гравців - я тільки за, просто запропонував альтернативу.
80
view posts by this user Не в сети
  • < Black Legion >
Репутация: 9
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
хм, так тоже можна але це якось не по РПшному=) в вові все ж таки немає газет, хотя...
80
view posts by this user Не в сети
  • < Bravehearts >
  • Сайт ICQ
Репутация: 20
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Це не обов"язково повинно мати форму інтерв"ю, можна, наприклад, розіграти сценку зустрічі двох товаришів, які не бачились дуже давно, і обидва діляться подіями з свого життя... Щось в цьому плані.
80
view posts by this user Не в сети
  • < Black Legion >
Репутация: 9
    Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.
Навіть так=) :oki:
Пред. 1 . 2
Перейти :