Пред. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 ./viewtopic.php?f=10&t=4504&sid=6237b572d9553a20f515f6e39328e713&start=20
80
view posts by this user Не в сети
  • < So Say We All >
  •  ICQ
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
А имхо и новый неплох :affo:.
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить

Fireball писал(а):
Я открыт к диалогу относительно критики форума. Что не получается, не хватает, мешает.. и т.д.
Будем править, добавлять, фиксить.


Можно ли прикрутить кнопку мультицитирования? Т.е. в ходе просмотра темы жмёшь оную на нужных постах, затем нажимаешь "Ответить" и у тебя в поле редактирования все нужные посты процитированы.
80
view posts by this user Не в сети
  • < Рейкон Торра >
  •  ICQ
Репутация: 35
    Ответить с цитатой Ответить
Что и требовалось доказать, щас администрации проекта насрать на игроков...
80
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 58
    Ответить с цитатой Ответить
чесно кажучи, я не бачу, де більшість форумчан проти нового форума. бачу 4-5 людей, яким впадло подивитись на легенду внизу і які не бажають звикати до нового, а тільки бажають показати, що вони "старички", а значить круті перці і ніхто їм не указ.

мені тоже було незвично, було незрозуміло, було важко місцями. але це ще не значить, що новий форум поганий. в житті виграють ті, хто вміють пристосовуватись. а недолугі крики "форум уг" недоречний, оскільки ніхто на це уваги все одно не звертає.

функціональність старого форума залишилась. треба просто подивитись навколо. в тому числі присутня кнопочка "Список форумів", яку ніяк не могла знайти анюта, якщо не помиляюсь.

п.с. до речі. цю кнопівку можна було б засунути в дерево перегляду форума. було б зручніше. і поставити пробіли між пунктами в дереві теж було би непогано)
до вище сказаного додам поки згадала:
сині кружечки збивають з пантелику. не думаю. що хтось не памятає, де він залишав коментарі. та й для чого це?
і вихід з акка внизу тоже можна не дублювати. хоча то вже деталь)
80
view posts by this user Не в сети
  • < Рейкон Торра >
  •  ICQ
Репутация: 35
    Ответить с цитатой Ответить
Стандартный IPB рулит...Это УГ...Говорите что хотите но форум убили, нету желания его читать. Нют говориш 4-5? Зайди в онлайн инапиши в толке "Что вы думаете про новый форум". Еси даже без матов говорить будут, то всеравно ничего хорошего.
80
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 58
    Ответить с цитатой Ответить
назгул, я різниця між тим, що форум не подобається поки він новий і абсолютно не сходий на старий і між тим, що він поганий. мені наприклад тоже непривично. але це не значить, що я маю у всю глотку кричати що він уг.

чим він тобі неподобається? можеш конкретно написати?

п.с. поки що не побачила ні одного аргументу в користь того, щоб вертати старий форум, крім типовиго вайну " він уг, бьо я так с казав".
80
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 58
    Ответить с цитатой Ответить
я наприклад можу написати, що він мені не подобається, бо я не привикла. але це не привід вертати старий форум. до всього можна звикнути.



п.с. це тільки я не бачу скільки разів радагувала я власне повідомлення?Оо
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить

Nazgul писал(а):
Стандартный IPB рулит.

ИПБ либо булку предлагали, но Фаербол сказал что не хочет крякнутую версию ставить, а платить за лицензию со своего кармана никому не охота.
Дырявая пхпББ которая была до этого ничем не лучше нынешнего, разве что более привычный интерфейс.
80
view posts by this user Не в сети
  • < Рейкон Торра >
  •  ICQ
Репутация: 35
    Ответить с цитатой Ответить
Начем,посколько спешу все аргументы не наведу:
1.Аватарки, ппц мизкрные.
2.Чтобы найти новые сообщения нужно заходить на главную стрницу форума, ппц не удобно.
3.Весь его вид, как будто с кучей наворотов(который на самом деле нет) просто выводит из себя.
4.Окно для отправки сообщиний уг...
5.Цитирование неудобное....
6.Вернусь к пункту №2 оно меня и щас выводит)
И так далее
80
view posts by this user Не в сети
  •  ICQ
Репутация: 58
    Ответить с цитатой Ответить
аватарки номральніОо....але збільшити їх не є проблемою, якщо звернутись до фаера. звісно якщо є необхідність.
про нові повідомлення. ти їх на старому форумі бачив якимось іншим способом?
про вид - то є субєктивно, оскільки просто непривично). тут я погоджусь)
вікно для відправлення повідомлень мало чим змінилось. смайлики хіба з іншої сторони)
цитування таке ж. як і на старому форумі - кнопкою цитировать. правда уже не внизу, а зверху повідомлення)
Пред. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 ./viewtopic.php?f=10&t=4504&sid=6237b572d9553a20f515f6e39328e713&start=20
Перейти :