Пред. 1 . 2 . 3 . 4 ./viewtopic.php?f=10&t=4437&sid=e853922652a023290097935543fa7a61&start=30
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить

Nostafaratum писал(а):

DeviL писал(а):

Dungeon писал(а):
Оделись в пве, выбили оружие и идите проверяйте свои навыки и умения против других игроков.


От не падает мне оружие О_о Если и падает, то везет с ролом какомуто крабу...
А ити с гафняным оружием, против тех у которых минимум за рукоять(у мну хуже намного...) както неохота, а на бг хожу=)


Я начинал аренить с дагером с накса и ничего страшного.

я взагалі бігав з крафтовим вепоном і нічого страшного. З часом дістав рукоять, а там й а8.
80
view posts by this user Не в сети
  • < Рейкон Торра >
  •  ICQ
Репутация: 35
    Ответить с цитатой Ответить
Панасоник, а ты ща с 0 начни...Когда нуба в крапошмоте не берут. А например тому же вару норм двуруч тяжко достать...)
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить

Nazgul писал(а):
Панасоник, а ты ща с 0 начни...Когда нуба в крапошмоте не берут. А например тому же вару норм двуруч тяжко достать...)

Таке враження що я пала з неба дістав. Я тож починав 0 і кожен день: сидів у героїках (збирав хоть якийта шмот щоб мати змогу попасти на той час МЕГО НАКС), на оло висів дейли мутив (5 дейлів в день, і до того ж я не сам був а людей 20-30, кожен хотів зробити дейл). Тож ненада мені тут розказувати. :yarost:
Р.S. Я недавно лока дістав, одівав з 0. Що я тоді одівав пала і зараз лока - небо і земля. Оло + рандом творить чудо для початкового старту шмоту.
80
view posts by this user Не в сети
  • < Рейкон Торра >
  •  ICQ
Репутация: 35
    Ответить с цитатой Ответить
Одень ща вара))))) Все где мона достать норм двуруч(Мейсы) откидываем либо криво пашед или наф закрыто. Да и обще люди пришли к выводу что легче одецо дял пве чем для пвп...Я когдато фул пвп еквип за неделю-полторы собирал...Ща ушло на тупой гневник почти месяц...
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить

Nazgul писал(а):
Одень ща вара))))) Все где мона достать норм двуруч(Мейсы) откидываем либо криво пашед или наф закрыто. Да и обще люди пришли к выводу что легче одецо дял пве чем для пвп...Я когдато фул пвп еквип за неделю-полторы собирал...Ща ушло на тупой гневник почти месяц...

No comment only :facepalm:
80
view posts by this user Не в сети
  • < Рейкон Торра >
  •  ICQ
Репутация: 35
    Ответить с цитатой Ответить
Папик мож фейспалмить скоко душа пожелает)))
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить

Nazgul писал(а):
Папик мож фейспалмить скоко душа пожелает)))

:facepalm:
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 10
    Ответить с цитатой Ответить
Ну, порядочним задротством шмот, у якому вже можна спокійно зараз вийти на ~1700 рейта можна нафармити менше ніж за тиждень (я про сетик а6 і а8 оффсет за онор). Да, вот ток валина мб проблемною по правді. Якшо бог рола в цлк не хоче повертатися до вас рожою, то почати можна і з крафтом (для прикладу цілий минулий сезон я аренив з 200 ілвл валиною, Зеллус тож почав з 200, потім повезло і з Оні дропнулася) а там уже рано або пізно шось все-таки намалюється покраще)
80
view posts by this user Не в сети
  • < Рейкон Торра >
  •  ICQ
Репутация: 35
    Ответить с цитатой Ответить

Panasonic писал(а):

Nazgul писал(а):
Папик мож фейспалмить скоко душа пожелает)))

:facepalm:

Ищооооооооооооо!!! АДЫН!!!!1111АДЫН!!!!!!!!11111!!!
80
view posts by this user Не в сети
Репутация: 0
    Ответить с цитатой Ответить
Небуду флудити, но останій раз :facepalm: =)
Пред. 1 . 2 . 3 . 4 ./viewtopic.php?f=10&t=4437&sid=e853922652a023290097935543fa7a61&start=30
Перейти :